نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس:
اتاق مشترک کارآفرینان و نمایندگان آذربایجان شرقی راه‌اندازی شد

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس:

به گزارش پایگاه خبری جلفابازار: از تبریز، شهاب‌الدین بی‌مقدار صبح امروز در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه اتاق مشترک کار آفرینان و نمایندگان آذربایجان شرقی راه اندازی شده است اظهار کرد: برخی سرمایه‌گذاران در این اتاق مشترک حضور یافته‌اند و برخی ایده‌های خوب هم به دست ما رسیده که باید به مرحله عملیاتی برسد.

وی با بیان اینکه باید در حوزه دریاچه ارومیه و اشتغال جایگزین اقدامات جدی وقدم‌های بزرگ‌تری برداشته شود افزود: در تعدادی از روستاها به عنوان پایلوت طرح‌های ستاد اجرایی شود تا در صورت موفقیت در کل منطقه پیاده شود و باآزمون و خطا طرح‌ها را به بهترین نحو اجرا شود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از کلی‌گویی و انشا گفتن در جلسات کمیته و شوراهای استان انتقاد کرد و با بیان اینکه متأسفانه این روند مد شده است گفت: خروجی جلسات چه بوده؟ باید به صورت جزئی‌ترگزارش ارائه داده و عملیاتی‌تر صحبت شود.

وی با بیان اینکه به عنوان مثال در حوزه پایش چه اقداماتی صورت گرفته باید در این حوزه ارائه گزارش می‌شد، ادامه داد: در حوزه عملیاتی و زمان بندی شدهگزارش ارائه شود تا نمایندگان هم بتوانند نظارت کنند.

انتهای پیام/

 

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.