در محکومیت اقدام ناشایست امروز علیه رئیس‌جمهور

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری جلفابازار:راهپیمایی روز قدس امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور گسترده مردم روزه‌دار، مسئولان و چهره‌های مختلف سیاسی در سراسر کشور آنهم در هوای بسیار گرم تابستان برگزار و عملاً تبدیل به نمایش ملی در محکومیت رژیم اشغالگر قدس شد.

اما در این میان و در حاشیه این نمایش ملی در تهران اقدامی زشت و ناپسند اتفاق افتاد که موجی از انتقادات را در پی داشت؛ عده‌ای در اقدامی قابل تامل و در عین حال نابخردانه به رئیس‌جمهور توهین کردند.

 

این عده‌ قلیل پس از حضور رئیس‌جمهور در مراسم راهپیمایی با سردادن شعارهای توهین آمیز، رفتاری ناشایست را در مواجهه با رئیس‌جمهور انجام دادند که البته بالافاصله با واکنش گسترده منتقدان دولت در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رو به رو شد.

قاطبه منتقدان دولت اقدام این عده معدود را محکوم و مرتکبان را سرزنش کردند چراکه یقیناً این گونه رفتارهای از مسیر ادب و انصاف خارج است و اگر هم نقدی به رفتارهای و گفتارهای رئیس‌جمهور هست که هست از مسیر دیگری می‌گذرد.

در سالیان گذشته منتقدان دولت انتقادات جدی را به برخی از رویه‌ها و رفتارهای حجت الاسلام روحانی داشته و دارند که همواره نقادی‌هایشان از دالان استدلال کلامی و نوشتاری عبور کرده و در این بین هر رفتاری دیگری در نقد رئیس‌جمهور یا هر مسئول دیگری بدون شک مورد تائید نیست.

انتهای پیام/

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.