هلاکت ۱۵۰ تروریست در حومه«قنیطره» / انتقال تروریست‌های مجروح به بیمارستان‌های اسرائیلی

به گزارش پایگاه خبری جلفابازار:خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، نیروهای ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای متحد، توسعه‌طلبی و یورش تروریست‌ها به سمت خطوط تماس در شهر «البعث» را مهار کردند و آرامش به تدریج به محورهای مختلف این شهر در حومه قنیطره در پی حمله گسترده تروریست‌های جبهه النصره به آن بازمی‌گردد.

نیروهای ارتش سوریه توانستند یورش گسترده تروریست‌های جبهه النصره به شهر البعث را دفع کرده و خسارت‌ها و تلفات سنگینی به آنها وارد کنند تا تروریست‌های باقی‌مانده مجبور شوند از همان جایی که آمده بودند، برگردند.

یک منبع میدانی به خبرنگار تسنیم گفت این درگیری‌ها به هلاکت 150 تروریست از جمله دو سرکرده آنها به نام‌‌های ابوالقاسم حجی امین و یوسف المطلب منجر شده است.

این منبع میدانی افزود هدف حمله تروریست‌ها،‌کاهش فشار بر تروریست‌های داخل درعا از طریق رخنه به مواضع ارتش سوریه در اطراف شهر البعث بود که این یورش آنها با حملات جنگنده‌های رژیم اشغالگر قدس همراه شد که مواضع ارتش سوریه را در حمایت از تروریست‌های تکفیری در استان قنیطره بمباران کردند که به کشته شدن شماری از سربازان ارتش سوریه و غیرنظامیان منجر شد.

این منبع تاکید کرد شماری از تروریست‌هایی که در درگیری با ارتش سوریه زخمی شدند به بیمارستان‌های رژیم اسرائیل منتقل شدند.

در حمص هم نیروهای ارتش سوریه با پیشروی به سمت «تلعه الذیب» در محور آراک-السخنه، برخی نقاط در جنوب این محور را به کنترل خود درآوردند. نیروهای ارتش روز گذشته تاسیسات گازی آراک در حومه شرقی حمص را پس از درگیری با تروریست‌های داعشی آزاد کرده بودند.
انتهای پیام/

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.