ثبت‌نام چهارمین آزمون استخدامی تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری جلفابازار از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ثبت‌نام برای چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از شامگاه دوشنبه (29 خرداد 96) آغاز شد و تا 5 تیر 96 ادامه داشت و براین اساس 11 دستگاه اجرایی اقدام به جذب نیرو می‌کنند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش از تمدید فرصت ثبت‌نام در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور تا روز یکشنبه 11 تیر ماه خبر داد و گفت:ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی‌ خود اقدام کنند.

وی افزود: با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور اصلاحاتی نیز در دفترچه راهنمای ثبت‌نام انجام شده است و براین اساس ظرفیت کل استخدامی وزارت آموزش و پرورش از8200 به 8212 نفر افزایش یافته است. ظرفیت پذیرش جنس زن در کدشغل محل 11560، از 8 به 11 نفر، کدشغل محل 11561، از 12 به 16 نفر و کدشغل محل 11562 از 11 به 14 نفر مربوط به شغل «آموزگار ابتدایی کد 2517» افزایش می‌یابد.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان برای مشاهده تغییرات در استخدام وزارت آموزش‌وپرورش، بانک سپه، سازمان بنادر و کشتیرانی، موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی صنعت آب و برق، اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز، استانداری البرز و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به اطلاعیه‌ای که در این رابطه بر روی سایت سازمان سنجش درج شده است مراجعه کنند.

همچین سید حسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش وپرورش به تسنیم گفت که در آزمون اخیر این وزارتخانه نسبت به جذب 8 هزار و 200 نیرو اقدام می‌کند.

انتهای خبر/

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.