تمهیدات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی ارس برای اسکان اضطراری گردشگران

تمهیدات ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی ارس برای اسکان اضطراری گردشگران

دبیر ستاد تسهیلات سفر سازمان منطقه آزاد ارس اعلام کرد: ستاد تسهیلات سفر این منطقه آزاد حهت رفاه حال گردشگران نوروزی تمهیدات لازم برای اسکان اضطراری مهمانان را اتخاذ و اجرایی کرد.
به گزارش جلفا بازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «مهدی عباسی» در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به غیرقابل پیش بینی بودن بروز حوادث طبیعی و واقع شدن ارس در اقلیم سردسیر، بستر استفاده از شرایط اسکان اضطراری مهیا شد.
وی گفت: 3 سالن ورزشی غدیر و تختی جلفا و سالن چندمنظوره روستای شجاع از توابع جلفا با تجهیز شدن به 250 تخته چادر، آماده اسکان اضطراری گردشگران در شرایط خاص آب و هوایی و نیز وقوع پیشامدهای طبیعی غیرمترقبه هستند.
مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس همچنین از آمادگی کامل مراکز اقامتی این منطقه آزاد برای ارائه خدمات مورد نیاز گردشگران در طول تعطیلات نوروز خبر داد و گفت: از پریشب کار پذیرش گردشگران توسط کمیته اسکان و رفاه ستاد تهسیلات سفر آغاز شده است و این روند همچنان ادامه دارد.
عباسی به ورود 70 اتوبوس و صدها خودروی شخصی در روز جمعه گذشته به جلفا هم اشاره و تصریح کرد: تمام امکانات منطقه آزاد ارس برای پذیرایی شایسته از گردشگران نوروزی بسیج شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.