مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی:
۴۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی ارسال شد

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی:

مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی از ارسال ۴۷۸ اثر به جشنواره استانی ابوذر خبر داد و گفت: ۱۴۷ اثر با نظر هیئت انتخاب به مرحله داوری راه یافت.

به گزارش خبرنگار جلفابازار، روح‌الله دهقان‌نژاد در حاشیه نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان اظهار کرد: تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران، گفتمان‌سازی حول منویات مقام معظم رهبری توسط اصحاب قلم و رسانه، ارتقای دانش و سواد‌رسانه‌ای، ایجاد هم افزایی رسانه‌ای، همدلی بین اصحاب رسانه استان و تلاش برای ارتقای منزلت خبرنگاران از اهداف مهم برگزاری این جشنواره است‌.

وی افزود: آثار برتر به جشنواره ملی ابوذر در تهران ارسال خواهند شد تا در جشنواره سراسری ابوذر نیز به رقابت با اصحاب رسانه سایر استان‌ها بپردازند‌.

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه داوران جشنواره از پیشکسوتان و فعالان رسانه‌ای‌ استان‌ هستند، خاطر نشان کرد:‌ نتایج نهایی داوری‌ و نفرات برتر در هفته بسیج سال جاری‌ اعلام و تجلیل‌ خواهند شد.‌

وی ادامه داد: آثار برگزیده این جشنواره در هر حوزه به دستگاه‌ها و نهاد‌های ذیربط معرفی می‌شوند‌.

دهقان نژاد تصریح کرد: این جشنواره با رویکرد شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های حوزه رسانه‌ای استان و نیز تبیین موضوعات موردنیاز جامعه از طریق تولید محتواهای رسانه‌ای برگزار می‌شود.

وی یادآور شد: ۴۷۸ اثر به دبیرخانه جشنواره ‌رسانه‌‌ای «جایزه ابوذر» ارسال شده بود که پس از بررسی آثار توسط هیات انتخاب ۱۴۷ اثر به مرحله داوری این جشنواره راه یافت‌.

به گزارش تسنیم، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، دشمن‌شناسی، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه، دریاچه ارومیه و ارزیابی گردشگری با محوریت تبریز ۲۰۱۸ در قالب عکس، خبر، مصاحبه، مقاله و گزارش از محورهای جشنواره رسانه‌ای ابوذر است.

انتهای پیام/

 

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.