اماکن اقامتی ارس آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی است

اماکن اقامتی ارس آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی است

رئیس کمیته اسکان و رفاه ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس تاکید کرد: اماکن اقامتی تدارک دیده شده در محدوده های سه گانه این منطقه آزاد آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «رحیم نوری» به خبرنگاران گفت: گردشگران نوروزی می توانند به تناسب علاقه و توان مالی خود از اماکن اقامتی مانند هتل ها، کاشانه های مهمان و کمپ های چادرزنی استفاده کنند.
وی اظهار کرد: 15 مجموعه اقامتی شامل سه هتل و هتل آپارتمان، دو متل، شش مهمانپذیر و پنج اقامتگاه مجتمعی تجهیز شده در مدارس و امامزادگان فضاهای رسمی اقامتگاهی ارس هستند که امکان خدمات دهی به هزاران گردشگر در طول یک شبانه روز را دارند.
رئیس کمیته اسکان و رفاه ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس همچنین گفت: از امسال 7 باب کاشانه میهمان نیز دایر شده که قابلیت خدمت رسانی به گردشگران نوروزی را دارند. این کاشانه های میهمان به نوعی واحدهای مسکونی اهالی منطقه آزاد ارس هستند که با رعایت ضوابط خاص امکان سرویس دهی به گردشگران متقاضی اقامت شبانه را دارند.
وی اضافه کرد: 7 کمپ چادرزنی نیز در سطح محدوده های منطقه آزاد ارس تعیین شده که می تواند فضایی مناسب برای اقامت شبانه گردشگران نوروزی را فراهم کند.
به گفته نوری، این کمپ ها در دو سالن ورزشی، پارک کوهستان، پارک جنگلی، پارک ساحلی و جنب یک مجتمع بزرگ در دست ساخت است که به نیازمندی های ابتدایی گردشگران تجهیز شده اند.
رئیس کمیته اسکان و رفاه ستاد تهسیلات سفر ارس یادآور شد: تلفن ستاد مرکزی اسکان منطقه آزاد ارس به شماره 42026363-041 آماده راهنمایی و مشاوره گردشگران در زمینه اسکان نوروزی است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.