افزایش اکیپ های امداد و نجات ارس با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران

افزایش اکیپ های امداد و نجات ارس با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران

قائم مقام ستاد تسهیلات سفرمنطقه آزاد ارس اعلام کرد: اکیپ های امداد و نجات مستقر در مبادی ورودی و نقاط حادثه خیز محدوده های این منطقه آزاد با هدف خدمت رسانی کیفی به گردشگران نوروزی افزایش قابل توجهی یافته است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «یوسف داداش زاده» به خبرنگاران گفت: یکی از ویژگی های بارز فعالیت ستاد تسهیلات سفر ارس حرکت در مسیر تحقق شعار ستاد تسهیلات سفر کشور با عنوان «نوروزی شاد با سفری ایمن» است و در همین راستا تقویت کمیت و کیفیت ارائه خدمات اکیپ های امداد و نجات مورد توجه بوده است.
وی گفت: در محدوده های سه گانه جلفا، نوردوز و خداآفرین منطقه آزاد ارس شمار اکیپ های امداد و نجات در مقایسه با نوروز پارسال حداقل سه برابر افزایش داشته است.
قائم مقام ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: فقط در جلفا شش اکیپ امداد و نجات در مبادی ورودی شهر، دو گشت موتوری و دو گشت خودرویی به همراه ایستگاه مرکز حوادث و فوریت های پزشکی(115) فعال است.
داداش زاده اضافه کرد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان جلفا 8 دستگاه آمبولانس نیز در جلفا در چرخه خدمت رسانی به گردشگران نوروزی قرار دارد.
به گفته وی، همه مقدمات پذیرایی از موج دوم گردشگران نوروزی ارس مهیا است و پیش بینی می شود از روز چهارم فروردین میزان تردد و شمار مسافران وارد شده به محدوده های این منطقه آزاد رشد چشمگیری داشته باشد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.