دیدار و تجلیل از خانواده های شهدای منطقه آزاد ارس در طلیعه سال نو

دیدار و تجلیل از خانواده های شهدای منطقه آزاد ارس در طلیعه سال نو

جمعی از مدیران و مسئولان سازمان منطقه آزاد ارس در نخستین روز سال نو و در طلیعه نوروز 95، ضمن دیدار با خانواده های معظم شهدا از آنان تجلیل کردند.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، «محبوب ابراهیمی» مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس در این خصوص گفت: معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری و نیز معاون زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس به همراه دبیر ستاد تسهیلات سفر ارس در دیدار از خانواده های معظم شهیدان انور محرمی، خداویردی احمدی و ولی الله اروجی با تبریک فرا رسیدن سال نو در فضایی صمیمی به گفت و گو نشستند.
وی گفت: معاونان و مدیران ارس در این دیدارها حامل سلام های گرم محسن عرب باغی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس بودند.
مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس اضافه کرد: امنیت فراگیر کشورمان در زمان حاضر مدیون جانفشانی ها و خون شهیدان به ویژه شهدای مدافع حرم است که در ایام شادی ایرانیان در سوگ هجرت عزیزانشان سیاهپوش هستند.
وی تاکید کرد: مسئولان ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس در طول تعطیلات نوروز از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به طور مستمر دیدن خواهند کرد.
منطقه آزاد ارس در طول هشت سال دفاع مقدس 212 شهید را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است. مرکز این منطقه آزاد همچنین مزین به حضور مزار شهدای مرزی جلفاست که در شهریور سال 1320 هجری شمسی جان خود را تقدیم عزت ایران کردند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.