معرفی پیشگامان تولید و فرصتهای سرمایه گذاری ارس در ایام نوروز

معرفی پیشگامان تولید و فرصتهای سرمایه گذاری ارس در ایام نوروز

رئیس کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس گفت : پیشگامان حوزه تولید ارس و مشوق ها و فرصتهای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس در قالب نمایشگاهی نوروزی معرفی می شود.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان گفت : در این نمایشگاه مزایای سرمایه گذاری در منطقه آزاد ارس برای سرمایه گذاران و گردشگران نوروزی تبیین می شود ضمن اینکه بخشی از تولیدات حاصل از سرمایه گذاری های قبلی در این منطقه آزاد به نمایش گذاشته شده است.
وی اظهار کرد: واگذاری زمین با شرایط ، سهولت واردات مواد اولیه و ماشین آلات خطوط تولید و نیز واردات همه تجهیزات صنعتی بدون تشریفات قانونی و پرداخت حقوق گمرگی تنها بخشی از مزیت های سرمایه گذاری در ارس است.
وی اضافه کرد: مجاورت با کشورهای سی آی اس و امکان صادرات سهل و سودآور به بازار کشورهای هدف، واقع شدن در مسیر تزانزیت ریل و جاده و دارا بودن جاذبه های بیشمار تاریخی و طبیعی در حوزه گردشگری از دیگر پارامترهایی است که به عنوان مزیت های سرمایه گذاری در ارس مطرح است.
خوش پیمان با بیان اینکه در حال حاضر در ارس سه فاز صنعتی به بهره برداری رسیده و یا در دست آماده سازی زیرساخت هاست، افزود: واحدهای کنونی فعال در ارس بیشتر در حوزه صنایع غذایی، صنایع تبدیلی، بسته بندی خشکبار و محصولات کشاورزی، خودروسازی، مبلمان و لوازم خواب، مواد آرایشی و بهداشتی و صنایع پائین دستی مشتقات نفتی هستند.
به گفته مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس ، این منطقه آزاد هم اکنون ایجاد و توسعه صنایع های تک را مورد توجه ویژه قرار داده و از سرمایه گذاری سرمایه گذاران در این حوزه استقبال می کند.
مرکز مشاوره سرمایه گذاری و نمایشگاه معرفی پیشگامان حوزه تولید ارس تا پانزدهم فروردین سال جاری از ساعت 9 تا 20 در محل مجتمع فرهنگی تجاری مشاهیر آماده بازدید علاقه مندان است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.