اعلام برنامه های روز هشتم ستاد نوروزی ارس

اعلام برنامه های روز هشتم ستاد نوروزی ارس

هشتمین روز اجرای برنامه های ستاد نوروزی منطقه آزاد ارس مملو از رخدادهای متنوع فرهنگی، هنری، تفریحی و ورزشی است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، امروز سه شنبه برنامه های نوروزی منطقه آزاد در هر سه محدوده جلفا، نوردوز و خداآفرین به انجام می رسد.
در جلفا نمایشگاه صنایع دستی که از دیروز گشایش یافته است، به کار خود ادامه می دهد و فعالیت تورهای ارس گردی رایگان نیز ادامه پیدا می کند. امروز همچنین امکان حضور در برنامه مفرح بالن سواری به شرط مساعد بودن وضعیت جوی وجود دارد.

مسابقه مردمی جشنواره ملی تخم مرع های نوروزی نیز در حال برگزاری است. گردشگرانی که جلفا را برای سفر نوروزی خود انتخاب کرده اند، می توانند برای شرکت در این مسابقه، کد هر اثر به نمایش گذاشته شده در ورودی شهر را به شماره 3000851515 ارسال کرده و شانس برنده شدن در قرعه کشی روز اختتامیه جشنواره را داشته باشند.

دیدار با خانواده های معظم شهدا و برگزاری نماز جماعات در پارک های پربازدید هم در برنامه های امروز ستاد نوروزی منطقه آزاد ارس قرار دارد. در جلفا همچنین نمایشگاه مجسمه های مومی موزه سن پترزبورگ روسیه در محل مجتمع تجاری فرهنگی مشاهیر آذربایجان افتتاح می شود.
اما در خداآفرین ادامه برپایی چادرهای عشایری، استمرار برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و عکس و نیز برنامه جذاب ماهیگیری تفریحی پیش بینی شده است. خداآفرین امروز همچنین میزبان برگزاری مسابقه قایقرانی خانوادگی در محل سد قایقرانی دریاچه سد خداآفرین است. کنسرت موسیقی محلی نیز دیگر برنامه در نظر گرفته شده برای اجرا در روز سه شنبه، سوم فروردین است. دوستداران کوهنوردی نیز صبح امروز در برنامه صعود به قلعه آوارسین در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس شرکت کرده اند.
در نوردوز هم برگزاری نمایشگاه صنایع دستی در محل سالن جنب فروشگاه های این محدوده ادامه دارد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.