بارش برف و باران درمحورهای ارتباطی استان تهران/ ترافیک سنگین در محور هراز

بارش برف و باران درمحورهای ارتباطی استان تهران/ ترافیک سنگین در محور هراز

تهران – مدیر راهداری استان تهران با بیان اینکه در تمامی محورهای ارتباطی استان شاهد بارش برف و باران هستیم گفت: هم اکنون محور هراز ترافیک سنگینی دارد.
[بارش برف وباران درمحورهای ارتباطی استان تهران/ ترافیک سنگین در محور هراز]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا زکریا صفرزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه با وجود بارندگی، تمامی محورهای ارتباطی و جاده های استان تهران باز است افزود: تنها محور شمشک به دیزین به دلیل بارش شدید برف تا اطلاع بعدی بسته است.
وی با اشاره به اینکه با وجود بارش برف و باران تردد به صورت نیمه سنگین در بیشتر محورهای استان تهران ادامه دارد تصریح کرد: هم اکنون در آزاد راه تهران- قم ترافیک سنگینی وجود دارد.
صفرزاده افزود: با تدابیر اندیشده شده برای راحتی سفر هموطنان و حضور ماموران راهداری و پلیس راهور مشکل خاصی با وجود بارش در هیچ یک از محورهای ارتباطی استان تهران وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه ترافیک جاده های منتهی به استان های شمالی کشور همه ساله در آستانه ایام نوروز پرحجم و سنگین است، خاطر نشان کرد: با توجه به لغزندگی و ترافیک نیمه سنگین در جاده ها از هموطنان درخواست می کنیم که با صبر و حوصله رانندگی کنند تا شاهد وقوع تصادفات دلخراش نباشیم.
مدیر راهداری استان تهران به رانندگان و مسافرانی که قصد تردد در جاده های کوهستانی و شمالی استان را دارند، توصیه کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص ادامه بارش باران و کاهش دما، حتما تجهیزات و امکانات مناسب را به همراه داشته باشند.
به گفته وی، سامانه تلفن گویای 141 نیز بصورت شبانه روزی آماده ارائه اطلاعات در خصوص وضعیت ترافیک جاده های کشور است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.