محور هراز بسته شد

محور هراز بسته شد

تهران- مدیر راهداری استان تهران با اشاره به بارش برف سنگین در محور هراز از بسته و مسدود شدن این محور تا اطلاع بعدی خبر داد.
[محور هراز بسته شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا زکریا صفرزاده روز سه شنبه با اشاره به تلاش ماموران راهداری استان تهران برای بازگشایی این محور افزود: مسافران می توانند از محور فیروزکوه به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.
وی تصریح کرد: محور شمشک به دیزین نیز به دلیل بارش شدید برف تا اطلاع بعدی بسته است.
صفرزاده با اشاره به اینکه ترافیک جاده های منتهی به استان های شمالی کشور همه ساله در آستانه ایام نوروز پرحجم و سنگین است، خاطر نشان کرد: با توجه به لغزندگی و ترافیک نیمه سنگین در جاده ها از هموطنان درخواست می کنیم که با صبر و حوصله رانندگی کنند تا شاهد وقوع تصادفات دلخراش نباشیم.
مدیر راهداری استان تهران به رانندگان و مسافرانی که قصد تردد در جاده های کوهستانی و شمالی استان را دارند، توصیه کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص ادامه بارش باران و کاهش دما، حتما تجهیزات و امکانات مناسب را به همراه داشته باشند.
مدیر راهداری استان تهران گفت: انسداد موقت محور هراز در محدوده امامزاده هاشم و پلور به علت بارش برف است و محور هراز از رودهن بسته و مسیر فیروزکوه جایگزین می شود.
به گفته وی، سامانه تلفن گویای 141 نیز بصورت شبانه روزی آماده ارائه اطلاعات در خصوص وضعیت ترافیک جاده های کشور است .

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.