اختصاص ردیف اعتباری برای ستاد خدمات سفر در بودجه سالیانه کشور

اختصاص ردیف اعتباری برای ستاد خدمات سفر در بودجه سالیانه کشور

کرمان – مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمان گفت:درحاشیه حضورمعاون اول رئیس جمهور در کمپ مرکزی ستاد خدمات سفر کرمان پیشنهاد اختصاص ردیف اعتباری برای ستاد خدمات سفر در بودجه سالیانه کشور ارائه شد.

به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی استان کرمان، محمود وفایی با اشاره به اینکه از سوی مقام معظم رهبری، سال ۱۳۹۵ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شده است، گفت: بدون شک صنعت گردشگری یکی از محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی است که باید به آن بیش از گذشته توجه شود.

وی با تاکید براینکه ستاد خدمات سفر کشور متشکل از نهادها با ارگان‌های دخیل در امر خدمات رسانی به مسافران و گردشگران است، اظهار کرد: اختصاص ردیف اعتباری برای این ستاد می‌تواند امر خدمت رسانی به گردشگران را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهد.

وفایی با تقدیر از حضور معاون اول رئیس جمهور در کمپ مرکزی ستاد سفر استان کرمان تصریح کرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید صنعت گردشگری رونق روز افزونی داشته است.

وی گفت: در حاشیه حضور معاون اول رئیس جمهور در کمپ مرکزی ستاد خدمات سفر استان کرمان پیشنهاد اختصاص ردیف اعتباری برای ستاد خدمات سفر در بودجه سالیانه کشور ارائه شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.