استاندار آذربایجان شرقی: کاهش سوانح و تلفات جاده ای، بهترین عیدی مردم به مسئولان است

استاندار آذربایجان شرقی: کاهش سوانح و تلفات جاده ای، بهترین عیدی مردم به مسئولان است

به گزارش جلفا بازار استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم رعایت توصیه های ایمنی توسط مردم در ایام تعطیلات نوروزی اظهار کرد: کاهش سوانح و تلفات جاده ای، بهترین عیدی مردم به مسئولان است.

دکتر اسماعیل جبارزاده همزمان با سومین روز ایام تعطیلات عید نوروز در بازدید از پلیس راه تبریز- زنجان از آمادگی تمامی دستگاه های دخیل در اجرای طرح نوروزی خبر داد و گفت: خوشبختانه تمامی دستگاه های اجرایی، سازمان ها و نهادها پای کار بوده و وظایف محوله خود در ارتباط با اجرای هرچه بهتر طرح نوروزی را به نحو احسن انجام داده اند.

وی افزود: امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، وضعیت بسیار خوب و مطلوبی را در تمامی حوزه ها شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ کمبود و کم و کسری در ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر برای مسافران داخلی و خارجی در آذربایجان شرقی وجود ندارد عنوان کرد: در صورت وجود هرگونه کمبود و نقص در این حوزه، دستگاه اجرایی مربوطه باید در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل پیش آمده را رفع کند.

استاندار آذربایجان شرقی در بخشی از سخنان خود با تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی استان در سال 94 تصریح کرد: خوشبختانه تمامی دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی در بالاترین حد خود به هموطنان ارائه خدمت می کنند.

جبارزاده ادامه داد: علی رغم مشکلات مالی دولت و وجود برخی محدودیت ها، ارائه خدمات به مردم نه تنها تعطیل نشده بلکه پررنگ تر نیز شده است.

وی اظهار کرد: آن چه که ما می بایست باید در استان برای ایجاد امنیت هر چه بیشتر هم استانی ها و هموطنان در ایام عید می بایست انجام می دادیم انجام داده ایم. اکنون نوبت مردم است که با توجه به توصیه های ایمنی پلیس و دستگاه های مربوطه، ایام نوروز خود را تبدیل به ایام غم و اندوه نکنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: می‌توان گفت همه مردم، عوامل تلفات و سوانح و همچنین عوامل بازدارنده این حوادث را می‌دانند اما در برخی مواقع با یک غفلت کوچک موجبات یک عمر پشیمانی را برای خود و خانواده خود فراهم می‌آورند؛ بر همین اساس شرط مطلوبیت و دلپذیر بودن سفر رعایت توصیه‌های ایمنی مورد نیاز است.

وی گفت: امیدواریم امسال شاهد کمترین میزان سوانح و تلفات جاده ای در استان و کشور باشیم که این موضوع، بهترین عیدی مردم به مسئولان خواهد بود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از دستگاه های مربوطه خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف، برخورد قانونی داشته و مر قانون را اجرا کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.