نصب دکل های سیار تلفن همراه در نقاط پرتردد استان هرمزگان

نصب دکل های سیار تلفن همراه در نقاط پرتردد استان هرمزگان

بندرعباس – مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور، از نصب دکل های سیار تلفن همراه در نقاط پر تردد استان هرمزگان بمنظور جلوگیری از بروز مشکل ارتباطی برای گردشگران و مسافران نوروزی خبر داد.
[نصب دکل های سیار تلفن همراه در نقاط پرتردد استان هرمزگان]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا محسن قاسمی روز چهارشنبه افزود: این دکل ها در بندرهای پر ترددی همچون چارک، آفتاب، پهل، لافت و اسکله های شهید حقانی بندرعباس و شهید ذاکری قشم نصب شده است.
وی اضافه کرد: با برنامه ریزی ها و پیش بینی های انجام شده، از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون، از استان هرمزگان گزارشی مبنی بر قطعی ارتباط تلفن همراه دریافت نکرده ایم.
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور ادامه داد: نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی هرمزگان نیز به منظور بهبود کیفیت آنتن دهی تلفن های همراه، شناسایی و در نشستی با حضور مدیران عامل سه اپراتور تلفن همراه، مورد بررسی قرار گرفت.
قاسمی اظهار کرد: برای کشیک های مراکز مخابراتی و زیرساخت هرمزگان نیز برنامه ریزی های لازم انجام شده و مراکز پاسخگویی به مشکل های ارتباطی مانند سامانه 195 مانند همیشه، آماده شنیدن انتقادها و شکایت های شهروندان و رسیدگی به آنها هستند.
هرمزگان با داشتن ظرفیت های مهم در حوزه های مختلف گردشگری، از امتیازی ویژه در اقتصاد کشور برخوردار است و سالانه پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است که مقصد خود را بازارها و دیدن جاذبه های طبیعی این استان انتخاب می کنند.
از طرف دیگر با سرد شدن هوای نقاط مختلف ایران در نیمه دوم سال، هرمزگان به دلیل آب و هوای معتدل، پذیرای خیل گردشگر داخلی و خارجی است که اوج این سفرها را می توان در تعطیلات نوروز مشاهده کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.