محور زنجان – طارم برف روبی و پاک سازی شد

محور زنجان - طارم برف روبی و پاک سازی شد

زنجان – مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: از صبح امروز /چهارشنبه/ در محور زنجان – طارم، با تلاش راهداران این محور پاک سازی شد و هم اکنون تردد در آن بدون زنجیر چرخ امکان پذیر است.
[محور زنجان – طارم برف روبی و پاک سازی شد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا مسعود خوشکام روز چهارشنبه افزود: با وجود توقف بارش ها و پاک سازی راه های ارتباطی در این استان، لازم است شهروندان برای تردد در راه های ارتباطی کوهستانی تجهیزات زمستانی را کماکان به همراه خود داشته باشند.
وی با بیان اینکه با توجه به نزدیک شدن به پایان موج اول سفرهای نورزوی شاهد افزایش بار ترافیکی در برخی راه ها به ویژه در باند جنوبی آزاد راه زنجان -قزوین و زنجان – تبریز هستیم، اظهار کرد: لازم است مسافران و رانندگان برای تردد در راه ها صبوری بیشتری از خود نشان دهند و با برنامه ریزی دقیق، زمان مناسبی را برای تردد در راه ها انتخاب کنند.
مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته 279 هزار تردد در راه ارتباطی این استان به ثبت رسیده است.
خوشکام تاکید کرد: مسافران برای آنکه سفری ایمن را برای خود رقم بزنند، قبل از سفر و یا هنگام ورود به جاده های ارتباطی از طریق سامانه 141، 1000141 یا 1000241 از وضعیت مسیرها مطلع شوند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.