از نمایشگاه هنری تا مسابقات ورزشی در نهمین روز اجرای برنامه های نوروزی ارس

اجرای برنامه های ستاد نوروزی منطقه آزاد ارس وارد روز نهم خود شد.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، امروز چهارشنبه مرکز منطقه آزاد ارس بیشترین برنامه ها را به خود اختصاص داده است و در دو محدوده دیگر هم برنامه هایی به انجام می رسند.
آغاز بکار رسمی نمایشگاه مجسمه های مومی موزه سن پترزپرگ در مجتمع فرهنگی تجاری مشاهیر جلفا یکی از مهم ترین برنامه های ستاد نوروزی ارس است.
اجرای برنامه هایی مانند مسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر، نمایشگاه صنایع دستی، برنامه های تفریحی مانند کارتینگ و بالن سواری، ویژه برنامه کودک در قالب تریلی شادی، ارس گردی رایگان، دیدار با خانواده شهدا و اقامه نماز جماعت در پارک های پربازدید از دیگر برنامه های ستاد نوروزی ارس در جلفا است.
امروز جلفا میزبان مهمان سرشناسی است. مسعود سلطانی فر، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای بازدید دو روزه به منطقه آزاد ارس سفر و طی امروز و فردا از سایت های گردشگرپذیر جلفا بازدید می کند.
در محدوده نوردوز هم نمایشگاه صنایع دستی به کار خود ادامه می دهد. بازدید عموم گردشگران از این نمایشگاه، آزاد اعلام شده است.
در خداآفرین اما سلسله برنامه های متعلق به حوزه عشایر تداوم می یابد. صبح امروز هم کوهنوردان و طبیعت دوستان خداآفرینی و گردشگران نوروزی این خطه صعود خود به عمارت وینق را شروع کرده اند. برای برگزاری شایسته مسابقه قایقرانی خانوادگی در محل سایت قایقرانی دریاچه سد خداآفرین هم ثبت نام می شود و مقرر شده این مسابقه جذاب تا روز دهم فروردین ادامه داشته باشد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.