رئیس کمیته فرهنگی و هنری ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس: نمایشگاه صنایع دستی جلفا تا سیزدهم فروردین دایر است

رئیس کمیته فرهنگی و هنری ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس: نمایشگاه صنایع دستی جلفا تا سیزدهم فروردین دایر است

جلفا – رئیس کمیته فرهنگی و هنری ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس از دایر بودن نمایشگاه صنایع دستی ارس تا روز سیزدهم فروردین ماه خبر داد.

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، ابراهیم نصیری گفت: نمایشگاه صنایع دستی ارس که از دو روز پیش فعالیت خود را در محل بازار رفاه جلفا آغاز کرده است این نمایشگاه تا سیزدهم فروردین دایر می باشد.

وی در ادامه افزود: در این نمایشگاه آثار هنرمندان منطقه آزاد ارس و سایر شهرستان های آذربایجان شرقی و دانشجویان مرکز کارآفرینی دانشگاه هنر اسلامی تبریزدر معرض دید ارسوندان و گردشگران نوروزی قرار دارد.

نصیری اظهار کرد: بیش از ۲۰ غرفه، آثاری از هنرهای نقره کاری، شیشه گری، صنایع چرم، زیورآلات سنتی، معرق کاری، ورنی، فرش، گلیم، تابلوفرش، قلم زنی، فیروزه کوبی، سفال و سرامیک، صنایع وابسته به طراحی صنعتی، رودوزی های سنتی و حکاکی روی فلزات را در نمایشگاه صنایع دستی نوروزی ارس عرضه کرده اند.

نصیری در پایان افزود: امسال نیز مانند سال های گذشته استقبال از نمایشگاه صنایع دستی نوروزی خوب بوده و امید می رود در روزهای آینده شاهد تداوم بازدید خوب گردشگرانی که در موج دوم سفرهای نوروزی وارد منطقه آزاد ارس می شوند نیز باشیم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.