به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی انجام شد؛ بازديد معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از مراکز اقامتی تبریز

به منظور بررسی نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی انجام شد؛ بازديد معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از مراکز اقامتی تبریز

تبریز – معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی به منظور بررسی وضعیت و نحوه ارائه خدمات به گردشگران نوروزی از مراکز اقامتی و ستاد اسکان فرهنگیان تبریز بازدید به عمل آورد.

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، محمد صادق پور مهدی به همراه مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی با بازدید سر زده از اماکن اقامتی و ستاد اسکان فرهنگیان در جريان اقدامات اعضاي ستاد اجرائی خدمات سفر استان قرار گرفت.

وی در بازدید از ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان تبریز با ابراز خرسندی از عملکرد ستاد اجرائی خدمات سفر استان خاطر نشان کرد: بر اساس گزارش بازرسان در روزهای نخست نوروز، نحوه خدمات رساني در ستاد اسکان فرهنگيان و اماکن اقامتی به گردشگران مناسب بیان شده است.

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر آذربایجان شرقی با بررسي نقاط ضعف و قوت ستاد اسکان فرهنگیان در سال هاي گذشته، خواستار تلاش بیشتر تمام اعضای زحمتکش ستاد برای رفع نواقص احتمالی شد.

وی در حاشيه بازديد از ستاد مرکزي اسکان فرهنگيان با جمعی از گردشگران حاضر در این ستاد به گفتگو نشست و از نزدیک در جریان میزان رضایت آنها از نحوه میزبانی ستاد و کم و کیف ارائه تسهیلات به گردشگران قرار گرفت.

پورمهدی با اهدای کتاب استاد شهریار به گردشگران، آنها را به بازدید از سایر نقاط گردشگری استان، موزه ها، اماکن تاریخی و مراکز تجاری تازه تأسیس استان دعوت کرد.

وی هم چنین برای ارزیابی عملکرد اماکن اقامتی تبریز به طور سرزده از چند هتل و مهمانپذیر تبریز بازدید به عمل آورد.

فرزین حق پرست، دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان نیز در حاشیه این برنامه با بازدید از چند مرکز اقامتی واقع در مرکز شهر به بررسی نواقص موجود آنها پرداخت و از تلاش اداره کل برای اختصاص تسهیلات کم بهره جهت بازسازی و نوسازی هتل ها و مهمانپذیرهای استان خبر داد

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.