بازار مسقف تبریز به روی مسافران نوروزی باز است

بازار مسقف تبریز به روی مسافران نوروزی باز است

تبریز- معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: امسال با هماهنگی های انجام گرفته بازار مسقف تبریز به روی مسافران نوروزی باز است.

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرنگار مهر، محمدصادق پورمهدی عصر چهارشنبه به همراه مدیر کل مدیریت بحران استانداری و جمعی از خبرنگاران استانی از بازار تبریز بازدید کرده و در گفتگو با بازاریان این شهر در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.

وی در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس تصمیمات گرفته شده بازار سرپوشیده تبریز امسال به روی مسافران باز بوده و هماهنگی هایی با بازاریان در این خصوص شکل گرفته است تا هم بازار تبریز به خوبی مطرح شود و هم اصناف بتوانند امسال فروش خوبی داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار با قدردانی از همکاری خوب اصناف تبریز در این خصوص گفت: از تمامی اصناف و فروشندگانی که همکاری خوبی با ستاد سفرهای نوروزی داشته اند و حاضر به باز کردن مغازه های خود در ایام نوروزی شده اند قدردانی می کنیم.

وی افزود: مراکز تاریخی و مذهبی باید در ایام عید به روی مردم باز بوده که یکی از این اماکن مسجد جامع تبریز است که به عنوان نگین مراکز مذهبی این شهر مطرح بوده و مورد استقبال مسافران نیز قرار دارد که در زمینه باز بودن این مکان باید هماهنگی هایی صورت گیرد.

فعالیت ستاد نوروزی استان هر ساله رو به بهبود می رود

پورمهدی با بیان اینکه فعالیت ستاد نوروزی از مدت ها پیش آغاز شده، گفت: باید هر ساله نسبت به بهبود اوضاع گردشگری استان تلاش کنیم و نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود اقدامات و هماهنگی هایی لازم را شکل دهیم.

معاون عمرانی استاندار ادامه داد: البته در این میان بازاریان و خود بخش خصوصی بیشترین وظیفه را برای خدمت رسانی به مسافران برعهده دارند چرا که وظیفه ما ایجاد زیرساخت های لازم و تبلیغات مناسب است و بخش خصوصی باید خودش در این زمینه فعالیت لازم را انجام دهد.

افتتاح هتل ۵ ستاره لاله پارک همزمان با نیمه شعبان

وی همچنین از افتتاح یکی از هتل های پنج ستاره تبریز خبر داد و گفت: هتل پنج ستاره لاله پارک همزمان با نیمه شعبان افتتاح خواهد شد.

معاون عمرانی استاندار افزود: با افتتاح این هتل که استانداردهای لازم در ساخت آن به خوبی رعایت می شود، شاهد تحول خوبی در زمینه گردشگری و بهبود وضعیت آن در تبریز خواهیم بود.

مساجد بازار در ایام تعطیل نباید بسته باشند

یکی از اصناف بازار تبریز نیز در این بازدید در گفت و گو با معاون استاندار خواستار باز بودن مساجد بازار تبریز در ایام تعطیلات شده و گفت: متاسفانه مساجد بازار و مسجد جامع در این ایام بسته بوده و مسافرین از این بابت دچار مشکل می شوند.

وی از مشکل نبود سرویس بهداشتی در بازار مظفریه تبریز سخن گفته و ادامه داد: باید نسبت به ایجاد سرویس بهداشتی در این بازار اقداماتی انجام شود.

این بازاری همچنین خواستار نصب دستگاه های خودپرداز بانکی در بازار مظفریه شد

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.