رویکرد کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی ارس رونق سرمایه گذاری است

رویکرد کمیته اطلاع رسانی ستاد نوروزی ارس رونق سرمایه گذاری است

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس، رویکرد این کمیته در طراحی و اجرای برنامه های مربوط به نوروز 95 را زمینه سازی برای رونق سرمایه گذاری دراین منطقه آزاد خواند.
به گزارش جلفابازار ، «مختار خوش پیمان» به خبرنگاران گفت: منطقه آزاد ارس صنعتی ترین منطقه آزاد ایران است و بر اساس سیاستگذاری های صورت گرفته از سوی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، توجه ویژه به صنعت و رونق آن در ارس مورد تاکید جدی قرار گرفته و از اینرو تمام برنامه های نوروزی ارس با این رویکرد طراحی شده که برنامه های مربوط به کمیته اطلاع رسانی نیز در این راستا قابل ارزیابی است.
وی گفت: تولید و پخش مستند 15 قسمتی معرفی جاذبه های ارس از شبکه یک سیما یکی از مهم ترین برنامه های کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر این منطقه آزاد بوده است که این روزها در ساعت22 و تکرار آن قبل از خبر ساعت 14 و 19 این شبکه پخش می شود.
وی افزود: بر اساس وعده مسئولان شبکه یک سیما مقرر شده بعد از ایام تعطیلات نوروز هم این مستند به صورت روتین در کنداکتور شبکه قرار گرفته و بازپخش شود.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس اضافه کرد: انتشار گزارش های خبری در روزنامه ها و مجلات تخصصی اقتصادی، چاپ و توزیع نقشه های گردشگری ارس، طراحی و اجرای تکنولوژی واقعیت افزوده در محصولات انتشاراتی روابط عمومی ارس، تصب تابلوهای بزرگ تبلیغاتی و لایت باکس ها و واگذاری این فضاها در اختیار فعالان اقتصادی ارس، تشکیل تیم های حرفه ای اطلاع رسانی شامل اکیپ های تلویزیونی، تصویربرداری های هوایی، عکاسی، فیلمبرداری، فضای مجازی و مکتوب، فعال تر شدن اتاق خبر و برگزاری نشست های رسانه ای از دیگر اقدامات کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر ارس بوده است.
خوش پیمان گفت: برای نخستین بار کتاب جامع گردشگری ارس با عنوان «سلام ارس» در 224 صفحه به زیور طبع آراسته شده و در تیراژ هزاران نسخه به گردشگران نوروزی و سرمایه گذاران این منطقه آزاد اهدا می شود.
وی با بیان اینکه حرکت در مرزهای فناوری ارتباطات مورد توجه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس است، افزود: به مناسبت نوروز 95، بات پیام رسان تلگرام به آدرس @arasfzbot با موضوع های چرا ارس، رویدادها در ارس، گردشگری در ارس، سرمایه گذاری در ارس و مراکز تفریحی در ارس طراحی شده است.
رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی منطقه آزاد ارس افزود: در حوزه کودکان و نوجوانان نیز کتاب شعر «مسافر کوچولو» در این رده سنی با قابلیت معرفی پتانسیل های گردشگری ارس چاپ و منتشر شده است که در طول اجرای طرح نوروزی در این منطقه آزاد توزیع می شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.