مهندسین سرمایه های تخصصی کشور هستند

مهندسین سرمایه های تخصصی کشور هستند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در مراسم تجلیل از مهندسین گفت: مهندسین سرمایه های تخصصی کشور هستند.

به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی در مراسم تجلیل از مهندسین این سازمان که بمناسبت روز مهندس برگزار شده بود ضمن تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی و تبریک این روز، گفت: مهندسین سرمایه های تخصصی کشور هستند و موفقیت های حاصل شده در عرصه های مختلف نتیجه تلاش متخصصان است.

وی افزود: مهندسین نقش اساسی را در سازندگی جامعه دارند و قادرند با بهره گیری از قدرت تحلیل اطلاعات در همه عرصه ها جامعه ما را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

عرب باغی در ادامه به اهمیت مهندسی در پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت: همه عرصه های توسعه و آبدانی کشور مرهون زحمات مهندسین می باشد و از همین رو این قشر جامعه باید در انجام مسئولیت هایی که بر عهده دارند بسیار مسئول و دقیق باشند.

وی اذعان کرد: پروژه های عمرانی و زیربنایی ارس از پویایی و پیشرفت خوبی برخوردار هستند و از همین رو از کل بودجه سازمان منطقه آزاد ارس در سال ۹۴ نزدیک به ۶۰ درصد آن به بخش های عمرانی و زیربنایی تعلق دارد که باید با همراهی شما مهندسین برای تحقق آن برنامه ریزی دقیقی کنیم تا به ثمر برسد.

وی همچنین در ادامه با تاکید بر اینکه باید در تمامی پروژه ها به علم روز و تحقیقات کافی متکی باشیم گفت: انتظاری که من از مهندسین سازمان دارم این است که بتوانند با رعایت و اجرای هر چه دقیق تر قواعد و قوانین، گام های موثری در راستای حفظ و حراست سرمایه های ملی، ایمنی و سلامت ارسوندان و کمک به داشتن منطقه آزادی آباد و پایدار در کنار محیط زیستی متوازن بردارند.

در پایان این مراسم از مهندسین شاغل در بخش های مختلف سازمان مطنقه آزاد ارس تجلیل شد.

لازم به توضیح است روز پنجم اسنفدماه بمناسبت بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندس نامگذاری شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.