روز دهم اجرای برنامه های نوروزی ارس با طعم کنسرت

روز دهم اجرای برنامه های نوروزی ارس با طعم کنسرت

برنامه های ستاد نوروزی منطقه آزاد ارس در روز دهم مملو از شادی و هیجان است که گل سر سبد این برنامه ها کنسرت رایگان مازیار فلاحی در جلفا است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، به غیر از اجرای برنامه هایی که از روزهای گذشته شروع شده است امروز در جلفا مازیار فلاحی خواننده محبوب کشورمان در پارک کوهستان به روی صحنه خواهد رفت تا لحظات ناب و دوست داشتنی در کرانه های رود مرزی ارس را در ذهن گردشگران نوروزی این خطه خلق کند. این برنامه در قالب جنگ شادی و از ساعت 21 در محل آمفی تئاتر روباز پارک کوهستان اجرا خواهد شد.
امروز همچنین جلفا برای دومین روز، میزبان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است که برای نظارت بر چگونگی ارائه خدمات به گردشگران نوروزی در منطقه آزاد ارس به سر می برد. مسعود سلطانی فر امروز، پنجشنبه از مجموعه تاریخی کردشت و کاروانسرای خواجه نظر دیدن می کند. حضور در جلسه کاری مسئولان ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس و ستاد هماهنگی خدمات سفر جلفا پایان بخش برنامه های سفر معاون رئیس جمهور به ارس اعلام شده است.
اجرای برنامه های ورزشی و تفریحی مانند اسب سواری، بالن سواری، زیپ لاین، کارتینگ و پاراگلایدر که طرفداران خاص خود را دارد امروز هم در جلفا ادامه می یابد. کودکان نیز امروز می توانند در ویژه برنامه اختصاصی خود با عنوان تریلی شادی شرکت کنند. مسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر نیز دیگر برنامه فرهنگی است که برای گردشگران و مهمانان کودک و نوجوان تدارک دیده شده است.
به مانند روزهای گذشته، دیدار با خانواده های شهدا و اقامه نماز جماعات در پارک های پربازدید جلفا امروز هم به انجام می رسد.
علاوه بر این امروز تورهای رایگان ارس گردی نیز دایر است ضمن اینکه نمایشگاه های صنایع دستی و مجسمه های مومی شخصیت ها و عجایب خلقت دنیا که به ترتیب در جنب بازار رفاه و مجتمع تجاری فرهنگی مشاهیر جلفا برگزار می شود، آماده پذیرایی از گردشگران دوستدار حوزه هنر است.
در محدوده خداآفرین هم ادامه برگزاری جشنواره عشایری، قایقرانی، جت اسکی و ماهیگیری تفریحی، جشنواره موسیقی سنتی، برنامه غارنوردی وایقان، مسابقه قایقرانی خانوادگی و رقابت والیبال ساحلی برای امروز پیش بینی شده است.
نوردوز اما امروز محل برگزاری مسابقات بومی محلی است که در بازارچه منطقه به انجام خواهد رسید. ادامه برگزاری نمایشگاه صنایع دستی دیگر برنامه نوروزی محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.