افزایش 4.3 درصدی ترددها در محورهای برون شهری/ کمترین ترددها 3 تا 4 صبح

افزایش 4.3 درصدی ترددها در محورهای برون شهری/ کمترین ترددها 3 تا 4 صبح

تهران- براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل (سوم فروردین ماه) 4.3 درصد افزایش نشان می دهد.
[افزایش 4.3 درصدی ترددها در محورهای برون شهری/ کمترین ترددها 3 تا 4 صبح]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، اینک به استثنای برخی محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.
در شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از هزار و 712 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 4.3 درصد افزایش نشان می دهد.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین صفر درصد، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 و کمترین تردد بین ساعات سه الی چهار صبح صورت پذیرفته است.
برپایه این گزارش، آزادراه های کرج- قزوین، کرج- تهران و تهران- کرج، محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته بودند.
شایان ذکر است در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت) واقع در استان کرمان، به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت ، معرفی می شود. تردد وسایل نقلیه سواری در این محور بلامانع است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.