شیوه های تبلیغاتی مدرن جایگزین روش های سنتی در ارس می شود

شیوه های تبلیغاتی مدرن جایگزین روش های سنتی در ارس می شود

جلفا – رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس گفت: شیوه های تبلیغاتی مدرن جایگزین روش های سنتی در ارس می شود.

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان اظهار کرد: آهنگ هماهنگی دستگاه های اداری و سرمایه گذاران به گوش می رسد.

وی افزود: در یک رویکرد کاملا هماهنگ و متناسب با شان و منزلت گردشگران نوروزی و البته با رعایت جایگاه سرمایه گذاران، با اجرای طرح ساماندهی تبلیغات محیطی ارس گام نخست برای تبدیل جلفا به یکی از زیباترین شهرهای ایران برداشته شد.

وی با قدردانی از همکاری همه دستگاه های اداری و فعالان بخش خصوصی جلفا به خاطر انتخاب مسیر قانونی در حوزه تبلیغات محیطی گفت: از دو ماه قبل و با تشکیل جلسات مختلف، طرح ساماندهی تبلیغات محیطی جلفا کلید خورد و اکنون باید ممنون همه به ویژه مدیریت شهری جلفا باشیم که با منطقه آزاد ارس در این مهم همنوا شده اند .

وی با یادآوری صحنه های نازیبای ناشی از آشفتگی در عرصه تبلیغات محیطی جلفا در ماه ها و سال های قبل از اجرای طرح مزبور اظهار کرد: اکنون با ایجاد و توسعه زیرساخت های تبلیغات محیطی استاندارد و متناسب با مبلمان مدرن شهری ارس، دیگر خبری از بی ضابطگی، نابسامانی و آشفتگی در تبلیغات محیطی مرکز منطقه آزاد ارس نیست و این مهم تنها با همکاری فراگیر دستگاه های مختلف اداری و فعالان بخش خصوصی محقق شده که قابل ستایش است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس اضافه کرد: امروز لایت باکس ها و بیلبوردهای متعددی در محدوده منطقه آزاد ارس نصب شده و هزینه تبلیغات به حداقل ممکن رسیده است و در آینده نزدیک سازه های تبلیغاتی مدرن و زیباتر با ماندگاری بالا که متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوایی خاص جلفا است، نصب خواهد شد.

خوش پیمان گفت: اکنون گام نخستین برای ساماندهی تبلیغات محیطی ارس برداشته شده و در ادامه اجرای طرح و با مشارکت اعضای کمیته مشترک تبلیغات محیطی منطقه آزاد به سوی تکمیل شدن اقدامات مورد نیاز حرکت خواهیم کرد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: سرمایه گذاران و اصناف اطمینان داشته باشند که استفاده از شیوه های مدرن تر و به روزتر در آینده به طور کامل جایگزین تبلیغات محیطی نامنظم و سنتی منسوخ شده خواهد شد و در این راستا سازمان منطقه آزاد ارس از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.