سخنان رهبری زیربنای برنامه ریزیهاقرارگیرد/باشعار به جایی نمی‌رسیم

سخنان رهبری زیربنای برنامه ریزیهاقرارگیرد/باشعار به جایی نمی‌رسیم

تبریز – امام جمعه موقت تبریز با اشاره به نامگذاری سال جدید به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل گفت: سخنان رهبری باید زیربنای برنامه ریزی های کشور قرار گیرد.

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرنگار مهر، اولین نماز جمعه سال جدید تبریز به امامت حجت ‌الاسلام علی حاجی ‌زاده امام جمعه موقت تبریز در مصلی اعظم امام خمینی(ره) این شهر و باحضور گسترده و باشکوه نمازگزاران تبریزی اقامه شد.

حجت ‌الاسلام علی حاجی ‌زاده در خطبه های نماز جمعه تبریز با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی با حرف و شعار به جایی نمی رسد، گفت: باید مسئولان به صورت جدی و با برنامه سیاست های مختلف اقتصاد مقاومتی را اجرا کنند و به دیگر کشورهای وابسته نباشند.

وی سپس با تاکید بر اینکه کشورهای غربی راه حل مشکلات اقتصادی کشورمان نیستند، ادامه داد: دولتمردان باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی با ساز و کارهای مناسب و بومی‌ سازی وارد عرصه شوند.

مسئولان به خواسته های مقام معظم رهبری لبیک عملی بگویند

امام جمعه موقت تبریز سپس با بیان اینکه مسئولان باید به خواسته ها و مطالبات مقام معظم رهبری لبیک عملی بگویند، ابراز داشت: اگر به کار و تولید در جامعه ‌توجهی نشود بدون شک وابستگی‌ ها در تمام زمینه‌ ها شروع خواهد شد.

وی سپس اظهار داشت: به حق مقام معظم رهبری با درایت همیشگی خود این بار نیز با تعیین شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به اهمیت کار، تولید و اقتصاد تاکید کردند که باید همه این موارد سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد.

حجت ‌الاسلام حاجی ‌زاده با تاکید بر اینکه امسال باید کشور به سمت پیشرفت و آبادانی حرکت کند، گفت: همه باید در این خصوص تلاش کنند و سیاست های اقتصاد مقاومتی را نیز به صورت دقیق اجرا کنند.

امام جمعه موقت تبریز با بیان اینکه پیشرفت های دفاعی کشور در سال های اخیر خوب بوده است، گفت: نمونه این پیشرفت ها موشک های سپاه و ارتش بوده است که موجب بهت همگان شده و در اجرای اقتصاد مقاومتی می ‌توان از آن الگو گرفت.

دولتمردان به فکر معیشت مردم نیز باشند

حجت ‌الاسلام حاجی ‌زاده با تاکید بر اینکه دولتمردان به فکر معیشت مردم نیز باشند، افزود: مردم انتظار دارند مسئولان کشور رهنمود‌های رهبری در سیاست ‌های داخلی و خارجی و همچنین اقتصاد مقاومتی و بهبود معیشت مردم را اجرا کنند.

وی با اشاره به اینکه نباید در این موضوعات کارهای تشریفاتی انجام داد، گفت: همه باید کمک کنند تا اقتصاد مقاومتی در عمل محقق شود و زمینه‌های رشد و توسعه کشور فراهم شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.