۷نفر طی سال جدید درجاده های آذربایجان شرقی جان خود را ازدست دادند

۷نفر طی سال جدید درجاده های آذربایجان شرقی جان خود را ازدست دادند

تبریز – رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی با بیان اینکه هفت نفر طی سال جدید در جاده های آذربایجان شرقی جان خود را از دست دادند، گفت: این آمار نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر سرهنگ جواد ناموران ظهر امروز جمعه در حاشیه بازدید خود از محورهای مواصلاتی استان ابراز داشت: از آغاز سال جدید هفت نفر در استان بر اثر تصادف های جاده ای جان خود را از دست دادند و قبل از شروع سال جدید و در فاصله بین ۲۵ اسفند تا ۲۹ اسفند نیز ۱۳ نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده اند.

وی سپس ادامه داد: در مدت مشابه سال گذشته نیز ۱۶ نفر جان خود را از دست داده بوده اند که امسال این آمار در شش روز اول سال به هفت نفر کاهش پیدا کرده است.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی سپس در خصوص وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: در روزهای آتی شاهد بارش برف و باران در استان خواهیم بود که باید رانندگان عزیز تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند و مقررات راهنمایی رانندگی را رعایت کنند چراکه با متخلفان به شدت برخورد می کنیم.

وی با بیان اینکه هم اکنون ترافیک در اتوبان تبریز به سمت زنجان نیمه سنگین است، افزود: تردد در محور مراغه به سمت هشترود نیز پر تراکم است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.