پیش بینی سفر بیش از 100 هزار مسافر در ایام تعطیلات نوروزی از فرودگاه مهرآباد

پیش بینی سفر بیش از 100 هزار مسافر در ایام تعطیلات نوروزی از فرودگاه مهرآباد

تهران – مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: پیش بینی می شود امسال، با رشد 10 درصدی امسال شاهد پذیرش و اعزام بیش از 100 هزار مسافر در تعطیلات نوروزی باشیم.
[پیش بینی سفر بیش از 100 هزار مسافر در ایام تعطیلات نوروزی از فرودگاه مهرآباد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا علی رستمی افزود: مهرآباد تهران تنها فرودگاه کشور است که به همه فرودگاه های داخلی پرواز دارد و بیشترین پرواز نیز در تعطیلات نوروزی از مهرآباد به فرودگاه های مشهد، کیش و قشم است.
وی گفت: با تشکیل ستاد نوروزی در فرودگاه مهرآباد، از 40 روز پیش، هماهنگی ها با نهادها و سازمان های مستقر در این فرودگاه انجام شده است.
مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد اظهارداشت: با برگزاری جلسه های مستمر، ستاد سفرهای نوروزی مهرآباد در زمینه ارائه تسهیلات فرودگاهی و هوانوردی در تعطیلات نوروزی تصمیم های خوبی داشته است تا به بهبود حمل ونقل و روان سازی تردد مسافران در این روزها بیش از پیش کمک شود.
به گفته رستمی، امسال با توجه به هماهنگی های انجام شده نمایندگان شرکت های هوایی در فرودگاه مهرآباد حضور خواهند داشت و در همه پایانه های مهرآباد تلفن های مورد نیاز و ضروری شرکت ها نصب شده است تا مردم در خصوص مشکلات خود در مهرآباد با آن تماس بگیرند.
وی با اشاره به افتتاح مترو فرودگاه مهرآباد افزود: با افتتاح این مترو توسط معاون اول رئیس جمهوری، ساعات کاری مترو مهرآباد با مترو تهران یکسان تعیین شده است تا مسافران نوروزی برای تردد به مرکز شهر با مشکلی مواجه نشوند.
به گفته متولیان بخش حمل و نقل هوایی، با صدور مجوز بیش از 22 هزار پرواز برنامه ای و فوق العاده از 20 اسفندماه تا 20 فروردین ماه 95 در ایام تعطیلات نوروزی، پیش بینی می شود سه میلیون مسافر از طریق فرودگاه های کشور به مقاصد داخلی و خارجی پرواز کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.