محورهای کرج- قزوین، کرج- چالوس و تهران- آمل ترافیک سنگین دارد

محورهای کرج- قزوین، کرج- چالوس و تهران- آمل ترافیک سنگین دارد

تهران- وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: محورهای مواصلاتی کشور در مسیر کرج- قزوین، کرج- چالوس و تهران- آمل سنگین و در بقیه راههای اصلی کشور رفت وآمد خودروها روان است.
[محورهای کرج- قزوین، کرج- چالوس و تهران- آمل ترافیک سنگین دارد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از روز شنبه ایرنا از وزارتخانه مزبور حاکی است، اطلاعات دریافتی از دوربین های نظارت تصویری نشان می دهد، ترافیک در آزادراه کرج- قزوین محدوده پلیس راه « مهرشهر »، آزادراه کرج- چالوس در بیشتر مناطق محور تهران- آمل در محدوده های « امام زاده هاشم(ع) »، «قلعه دختر» و تونل «تکاور ۲» سنگین و در دیگر محورهای مواصلاتی کشور به شکل روان در جریان است.
برپایه این گزارش، هیچگونه بارش یا ناپایداری جوی در محورهای مواصلاتی اصلی کشور مشاهده و گزارش نشده است.
برپایه این گزارش، محور فرعی شمشک- دیزین در استان البرز حدفاصل « پارکینگ بالا » تا « پارکینگ پائین »، پونل- خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سروآباد در استان کردستان و گنجنامه- تویسرکان در استان همدان به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.
به گزارش ایرنا، متولیان بخش حمل ونقل پیش بینی کرده اند در ایام تعطیلات نوروز ۹۵، بیش از دو میلیون نفر با قطار، سه میلیون نفر با هواپیما، ۶ میلیون نفر با شناورهای دریایی و ۱۰ میلیون نفر با حمل و نقل عمومی جاده ای در کشور جابه جا شوند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.