خبرهای کوتاه نوروزی از محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس

خبرهای کوتاه نوروزی از محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس

محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس همانند دو محدوده دیگر این منطقه آزاد، به مناسبت ایام نوروز ویژه برنامه هایی تدارک دیده است که به طور مرتب اطلاع رسانی می شود.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، برپایی کمپ عشایر، برگزاری مسابقات بومی محلی، اقامت گردشگران نوروزی و تجهیز نمازخانه های این محدوده عنوان خبرهای کوتاهی است که متن آنها در زیر می آید.
برپایی کمپ عشایر
جهت استقبال و پذیرایی از مسافران نوروزی در مرکز نوردوز، تا 15 فروردین کمپ عشایر برپا شده است که در این کمپ با آش دوغ محلی و شیر شتر و همچنین نان محلی از مسافران و گردشگران نوروزی پذیرایی می شود.
برگزاری مسابقات بومی محلی
به مناسبت ایام نوروز و سال جدید و ایجاد شور و نشاط برای مسافران نوروزی در مرکز نوردوز مسابقه بومی محلی اجرا و به برندگان این مسابقه جوایزی از طرف مرکز نوردوز منطقه آزاد ارس اهدا گردید.
ظرفیت 2000 نفری اقامت در نوردوز
محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس به دلیل داشتن جاذبه های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مذهبی منحصر به فرد همواره در طول سال و به ویژه در ایام نوروز گردشگران بسیاری جذب می کند و ستاد تسهیلات سفر این محدوده زیرساخت های لازم برای رفاه زائران و گردشگران را با ظرفیت 2000 نفر زائر سرا، کلاس درس و خانه مسافر برای مسافران نوروزی آماده ارائه خدمات است.
تجهیز نمازخانه ها
نمازخانه های محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس در سالن پایانه مرزی این منطقه برای استفاده گردشگران نوروزی تجهیز شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.