همزمان با تعطیلات نوروزی در تبریز: پیک بهار پذیرای مسافران ائل گلی

همزمان با تعطیلات نوروزی در تبریز:  پیک بهار پذیرای مسافران ائل گلی

اتوبوس نوروزی پیک بهار میزبان مسافران و گردشگران مجموعه تاریهی تفریحی ائل گلی تبریز است.
به گزارش جلفابازار به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، پس از طی روزهای آغازین فصل بهار، اتوبوس پیک بهار همچنان میزبان شهروندان تبریزی و مهمانان بهاری شهرمان در مجموعه ائل گلی است.
حسین آذرنیا در این خصوص گفت: فصل بهار شروعی دوباره برای فعالیتهای فرهنگی است و به همین جهت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مانند هرسال تلاش نموده تا لحظات ارزشمند و به یادماندنی برای شهروندان و مهمانان شهرمان فراهم آورد.
به گفته مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز این برنامه با اجرای نمایش سنتی تکم گردانی، اجرای موسیقی عاشیقی و موسیقی های قدیمی نوروز برگزار شده و تا کنون هزاران نفر از علاقمندان در این حرکت فرهنگی نوروزی شرکت نموده اند.
وی تصریح کرد: تبادل فرهنگی و آگاهی بخشی عمومی در خصوص مسائل فرهنگی به ویژه فرهنگ شهروندی در قالب این برنامه بهاری انجام می گیرد و مایه خرسندی است که این اقدام با استقبال شهروندان مواجه شده است.
گفتنی است برنامه اتوبوس پیک بهار تا پایان تعطیلات نوروز در محل پارک تاریخی تفریحی ائل گلی استمرار خواهد داشت و شهروندان محترم تبریزی به همراه مهمانان نوروزی شهرمان می توانند در این برنامه ها شرکت داشته باشند و بیش از پیش با فرهنگ شهر تبریز آشنا شوند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.