تحسین مقاومت مادران و همسران شهدای ارس در آستانه روز مادر

تحسین مقاومت مادران و همسران شهدای ارس در آستانه روز مادر

در آستانه سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، مقاومت مادران و همسران شهدای منطقه آزاد ارس در بازدید جمعی از مدیران این منطقه آزاد از خانواده های شهدا تحسین شد.
به گزارش  جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، محبوب ابراهیمی مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس درباره این بازدیدها گفت: در ادامه برنامه های نوروزی و سلسله دیدارهای منظم از خانواده های معظم شهدای ارس و در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) از هفت خانواده شهید این منطقه آزاد دیدار شد و به ویژه همسران و مادران این شهیدان مورد تفقد قرار گرفتند.
وی گفت: در حالی که در آستانه فرارسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) هستیم دیدار با مادران و همسران شهداء به همه ما روحیه صبر، استقامت و ایستادگی را می‌دهد و جا دارد با نزدیک شدن به این روز عزیز مقاومت همسران و مادران شهدا تحسین و قدردانی شود.
مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس با تأکید بر اهمیت تکریم مادران و همسران شهداء به مناسبت روز مادر اضافه کرد : روز مادر مناسبتی برای تجلیل از مقام مادر است و مادران و همسران شهداء کسانی هستند که علاوه بر ایفای نقش مادری و همسری، در اجر شهداء نیز سهیم هستند.
وی همچنین افزود: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری استمرار داشته باشد و خوشبختانه این مهم در سازمان منطقه آزاد ارس به عنوان یکی از اولویت های پراهمیت همواره مورد توجه است.
ابراهیمی اضافه کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا اقدامی فرهنگی و ارزشمند است زیرا ایشان بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد آنان به واقع اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.
در این دیدارها که جمعی از مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد ارس حضور داشتند، از خانواده ها به ویژه مادران و همسران شهیدان جلیل سلیمی، حسن نوروزی، فیض اللهی، نصرت الله ابراهیمی، جمشید صبوری، اسماعیل نوروزی و مهرعلی صفری تجلیل شد. سه شنبه هفته جاری مصادف با بیستم جمادی الثانی و سالروز ولادیت حضرت فاطمه زهرا(س) مقارن با روز مادر و آغاز هفته بزرگداشت مقام مادر است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.