بارش باران در بیشترجاده‌های آذربایجان شرقی/ضرورت بستن کمربندایمنی

بارش باران در بیشترجاده‌های آذربایجان شرقی/ضرورت بستن کمربندایمنی

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر سرهنگ جواد ناموران در گفت‌وگویی ، اظهار داشت: در تمامی محورها و جاده‌های استان آذربایجان شرقی بارندگی گزارش‌شده که با وجود بارش باران شاهد تردد روان خودروها هستیم.

رئیس پلیس‌راه‌ استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه رانندگان از سرعت بیش‌ازحد در زمان‌های بارش باران و یا برف خودداری کنند، افزود: رانندگان با رعایت فاصله طولی و حرکت با سرعت مطمئنه همچنین از کمربند ایمنی جهت ایمنی کامل سرنشینان جلو و عقب استفاده کنند.

وی ادامه داد: کسانی که قصد مسافرت به مناطق سردسیر و گردنه‌های برف‌گیر استان را دارند برای احتیاط حتماً وسایل و تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ نیز به همراه داشته باشند.

ناموران در پاسخ به سؤالی در خصوص این‌که آیا در طول ساعات گذشته امروز حوادثی در جاده‌های استان رخ‌داده است یا خیر، گفت: خوشبختانه تاکنون و تا این لحظه از روز یک‌شنبه هیچ‌گونه حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی رخ نداده است.

رئیس پلیس‌راه‌های استان آذربایجان شرقی در پایان یادآور شد: در مدت روزهای گذشته از سال جدید و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته آمار حوادث رانندگی در سطح استان آذربایجان شرقی کاهش چشمگیری داشته است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.