جهانگیری: آثار اقتصاد مقاومتی باید در زندگی مردم مشاهده شود

جهانگیری: آثار اقتصاد مقاومتی باید در زندگی مردم مشاهده شود

تهران- معاون اول رییس جمهوری بر ضرورت فراهم کردن بستر مناسب برای فعالیت واحدهای تولیدی کشور تاکید کرد و گفت: در سال 95 باید آثار اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم مشاهده شود.
[جهانگیری: آثار اقتصاد مقاومتی باید در زندگی مردم مشاهده شود]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در ادامه دیدارهای نوروزی با جمعی از وزرا، معاونین رییس جمهوری، معاونین و مدیران دستگاه های اجرایی و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی این مطلب را مطرح کرد.
وی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند، از حضور پرشور مردم ابراز خرسندی کرد و با تاکید بر ضرورت فراهم نمودن بستری مناسب برای فعالیت واحدهای تولیدی کشور از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست برنامه ای جامع برای حل مشکلات بنگاه ها و واحدهای تولیدی کشور تدوین کنند تا شاهد راه اندازی و رونق بخش تولید در کشور باشیم.
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه امسال باید با روحیه جدی تر وارد کار و تلاش شویم خواستار برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی برای رونق بخشیدن به بخش مسکن شد وافزود: لازمه تحول در بخش های مختلف تولیدی نظیر سیمان و فولاد ایجاد تحرک در بخش مسکن است و دست اندرکاران این وزارتخانه باید تدابیر لازم را برای این منظور بیاندیشند.
جهانگیری از تکمیل و اجرای برنامه های دولت الکترونیک به عنوان یکی از اولویت های جدی دولت یاد کرد و گفت: یکی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی شفاف سازی است و الکترونیکی شدن فرآیندها گام مهمی در جهت شفاف سازی امور و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد با تلاش همگانی سال 95 سال رونق و شکوفایی اقتصاد کشور و مشاهده نتایج و آثار تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.
در این دیدارها وزرا، معاونین رییس جمهوری و دیگر مسئولین ضمن تبریک سال نو گزارشاتی از برنامه های در دست اقدام دستگاه اجرایی خود به معاون اول رییس جمهور ارایه کردند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.