باید جدی‌تر کار کنیم/ بخش مسکن در سال ۹۵ فعال‌تر شود

باید جدی‌تر کار کنیم/ بخش مسکن در سال ۹۵ فعال‌تر شود

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در ادامه دیدارهای نوروزی با جمعی از وزرا، معاونین رییس جمهوری، معاونین و مدیران دستگاه های اجرایی و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، بر ضرورت بسترسازی برای فعالیت واحدهای تولیدی کشور تاکید کرد و گفت: در سال ۹۵ باید آثار اقتصاد مقاومتی در زندگی مردم مشاهده شود.

وی با اشاره به انتخابات هفتم اسفند، از حضور پرشور مردم ابراز خرسندی کرد و با تاکید بر ضرورت فراهم نمودن بستری مناسب برای فعالیت واحدهای تولیدی کشور از وزارت صنعت، معدن و تجارت خواست برنامه ای جامع برای حل مشکلات بنگاه ها و واحدهای تولیدی کشور تدوین کنند تا شاهد راه‌اندازی و رونق بخش تولید در کشور باشیم.

جهانگیری با بیان اینکه امسال باید با روحیه جدی تر وارد کار و تلاش شویم خواستار برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی برای رونق بخشیدن به بخش مسکن شد و افزود: لازمه تحول در بخش های مختلف تولیدی نظیر سیمان و فولاد، ایجاد تحرک در بخش مسکن است و دست اندرکاران این وزارتخانه باید تدابیر لازم را برای این منظور بیاندیشند.

معاون اول رئیس جمهور از تکمیل و اجرای برنامه های دولت الکترونیک به عنوان یکی از اولویت های جدی دولت یاد کرد و گفت: یکی از محورهای مهم اقتصاد مقاومتی شفاف‌سازی است و الکترونیکی شدن فرآیندها گام مهمی در جهت شفاف سازی امور و خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به مردم خواهد بود.

جهانگیری ابراز امیدواری کرد با تلاش همگانی سال ۹۵ سال رونق و شکوفایی اقتصاد کشور و مشاهده نتایج و آثار تحقق اقتصاد مقاومتی باشد.

در این دیدار وزرا، معاونین رئیس جمهوری و دیگر مسئولین ضمن تبریک سال نو گزارشی از برنامه های در دست اقدام دستگاه اجرایی خود به معاون اول رییس جمهور ارائه کردند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.