پورابراهیمی: همراهی غیرمتعارف نمایندگان با دولت مانع نظارت می‌شود

پورابراهیمی: همراهی غیرمتعارف نمایندگان با دولت مانع نظارت می‌شود

به گزارش جلفا بازار به نقل از مهر محمدرضا پورابراهیمی ، با اشاره به مهمترین وظایف مجلس دهم اظهار داشت: مهمترین وظیفه مجلس دهم رسیدگی به برنامه بلندمدت اداره کشور یعنی برنامه ششم توسعه است که رسیدگی به آن از اوایل مجلس دهم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه ششم توسعه با محورهای مهم اقتصادی ریل گذاری مهمی برای حرکت دولت در ۵ سال آینده است که امیدواریم در پایان دولت یازدهم و اوایل دولت دوازدهم این برنامه به خوبی اجرا شود تا به شاخص های برتر اقتصادی دست یابیم.

نماینده اصولگرای مجلس در خصوص فضای سیاسی مجلس آینده گفت: در مجلس آینده طیف های مستقل، دولتی و اصلاح طلب حضور دارند که به نظر می رسد مجلس با رویکرد تعاملی بیشتری با دولت بتواند تصمیمات مهمی بگیرد.

پورابراهیمی تاکید کرد: در بعد نظارت هرچه ترکیب مجلس به دولت و اصلاح طلبان نزدیک تر باشد نمایندگانی که از لیست دولت هستند با معذوریت ها و تعارفات بیشتری روبرو خواهند شد.

وی استقلال نمایندگان را عامل تعامل و نظارت درست خواند و تصریح کرد: این احتمال وجود دارد که همراهی غیرمتعارف نمایندگان لیست دولت و اصلاح طلبان با دولت فعلی بخشی از ابعاد نظارتی مجلس را تحت‌الشعاع قرار دهد.

منتخب مردم کرمان در مجلس دهم درخصوص پیام رای مردم در انتخابات هفتم اسفند گفت: مردم به فرمان رهبری پای صندوق های رای آمدند و فارغ از سلایق سیاسی و دیدگاه ها اعلام کردند که نظام و انقلابشان برای آنها اهمیت دارد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.