بازدید مسئولان ملی و استانی از مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

بازدید مسئولان ملی و استانی از مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

امروز، دوشنبه مسئولان ملی و استانی از مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس بازدید می کنند .
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، همزمان با اوج سفرهای نوروزی در موج دوم مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه هیاتی از قابلیت های توریستی محدوده های مختلف منطقه آزاد ارس دیدن می کند. شروع این برنامه ها از صبح امروز و از محدوده خداآفرین است.
این مقام مسئول در بازدید از خداآفرین از نزدیک در جریان پتانسیل های گردشگری این محدوده از منطقه آزاد ارس شامل سد خداآفرین و دریاچه پشت آن، پل های این منطقه، کمپ عشایری و سایت قایقرانی قرار می گیرد. دیدار از نوردوز به عنوان محدوده دوم منطقه آزاد ارس و در نهایت جلفا، به عنوان مرکز این منطقه آزاد از دیگر برنامه های امروز مدیر گردشگری شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به ارس است.
خداآفرین امروز همچنین میزبان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی است. جمشید نظمی در سفری که از ظهر امروز، دوشنبه آغاز می شود از امکانات ورزشی این محدوده از منطقه آزاد ارس دیدن می کند و با مسئولان خداآفرین درباره امکان برگزاری مسابقات بومی محلی در سطوح استانی و کشوری در خداآفرین تبادل نظر خواهد کرد.
دراین دیدارها فرماندار کلیبر هم حضور خواهد داشت.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.