ماموریت کمیته پشتیبانی ستاد نوروزی ارس تشریح شد

ماموریت کمیته پشتیبانی ستاد نوروزی ارس تشریح شد

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس ماموریت کمیته تحت مدیریتش راتشریح کرد.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، عیسی اکبری اظهار کرد: انجام خریدهای مورد نیاز ستاد نوروزی، تامین نیروهای خدماتی، راننده، تدارکات، مالی، آی تی، انبار برای کمیته های مختلف ستاد نوروزی و نیز ارائه خدمت اسکان و اقامت برای مهمانان سازمان منطقه آزاد ارس بر عهده کمیته پشتیبانی است.
وی افزود: در حوزه خرید سعی شد از تجربیات سال های قبل استفاده شود و ضمن پیش بینی اصولی خریدها، اقلام و کالاهایی خریداری گردد که امکان نگهداری و ماندگاری آنها وجود دارد تا به نوعی در حوزه منابع مالی صرفه جویی شده باشد.
مدیر پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: به فضل الهی و در سایه تلاش و فعالیت همکارانمان، تا کنون در حوزه خرید مشکلی به وجود نیامده است و امیدواریم از این به بعد هم چالشی به وجود نیاید.
اکبری اضافه کرد: در حوزه تامین نیرو هم متناسب با درخواست کمیته ها و نیازمندی ستاد تسهیلات نوروزی ارس، نیروی انسانی متخصص در حوزه های تدارکات، خدمات، راننده، انبار، مالی، آی تی و بخش های یگر تامین شده است.
وی با بیان اینکه در این زمینه هم مشکلی ایجاد نشده است، اضافه کرد: ماهیت برنامه های نوروزی و دیگر برنامه های مناسبتی، اضافه شدن غیرمترقبه برخی برنامه ها به مجموع برنامه های از قبل تعریف شده است اما با این وجود کمیته پشتیبانی هرگز دچار نقص در عملکرد نشده است و از این پس نیز طبق سیاستگذاری کلان ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با آمادگی کامل وارد عمل خواهیم شد.
رئیس کمیته پشتیبانی ستاد تهسیلات سفر منطقه آزاد ارس افزود: طی دو سال گذشته ماموریت اسکان مهمانان نوروزی سازمان منطقه آزاد بر عهده کمیته پشتیبانی گذاشته شده است که امسال با اختصاص 20 اتاق از مجموع اتاق های هتل آپارتمان ارس، این وظیفه محول شده عملیاتی می شود.
وی با قدردانی از اداره امور رسانه های اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس در پرداختن به وظایف و ماموریت های کمیته پشتیبانی ستاد نوروزی این منطقه آزاد، اظهار امیدواری کرد با این تغییر رویکرد و انعکاس تلاش های کمیته پشتیبانی، خدمات بی وقفه عوامل لجستیک ستاد نوروزی ارس به افکار عمومی منتقل شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.