برنامه های نوروزی ارس وارد روز چهاردهم شد

برنامه های نوروزی ارس وارد روز چهاردهم شد

برنامه های ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس برای اجرا به مناسبت نوروز 95 وارد روز چهاردهم خود شده است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، امروز دوشنبه در جلفا برنامه های مفرح ورزشی، ویژه برنامه های فرهنگی و هنری و برنامه های طبیعت گردی ادامه پیدا می کند.
بالن سواری، کارتینگ، زیپ لاین، پینت بال و بیلیارد در جلفا که این روزها مشتریان پروپا قرصی پیدا کرده است، امروز هم به انجام می رسد.
از سلسله برنامه های فرهنگی و هنری در جلفا هم می توان به اجراهای جشنواره تئاتر خیابانی ارس، نمایش گره کور توسط گروه هنری شب های آشنا، تریلی شادی ومسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر برای کودکان و نوجوانان و ادامه برگزاری نمایشگاه صنایع دستی اشاره کرد.
تورهای ارس گردی نیز همچنان خدمات رایگان به گردشگران نوروزی جلفا ارائه می کند و دیدار از خانواده های شهدا و اقامه نماز جماعت در پارک ها و مراکز پربازدید به عنوان برنامه های ثابت نوروزی جلفا امروز هم دنبال می شود.
در محدوده خداآفرین منطقه آزاد ارس نیز برگزاری جشنواره عشایری، مسابقه جت اسکی، نمایشگاه صنایع دستی، مسابقه ماهیگیری، جشنواره موسیقی سنتی، مسابقه قایقرانی خانوادگی و مسابقه والیبال ساحلی برای امروز پیش بینی شده است.
در محدوده نوردوز منطقه آزاد ارس اما اجرای ویژه برنامه های فرهنگی و هنری در کمپ عشایر و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و سوغات محلی در جریان است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.