مربی ماشین سازی تبریز: می دانستیم تیم فجر از دقیقه 70 بازی دچار مشکل می شود

مربی ماشین سازی تبریز: می دانستیم تیم فجر از دقیقه 70 بازی دچار مشکل می شود

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: فجر سپاسی و تیم ما هردو تیم خوب بازی کردند اما می دانستیم که بازیکنان تیم حریف از دقیقه 70 بازی دچار مشکل می شوند و از این ضعف هم استفاده کردیم و به گل رسیدیم.
[مربی ماشین سازی تبریز: می دانستیم تیم فجر از دقیقه 70 بازی دچار مشکل می شود]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا،حسین خطیبی شامگاه دوشنبه پس از بازی برابر فجرسپاسی شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: بازیکنان تیم فجر در دقایق ابتدایی، بازی را در دست داشتند اما بازیکنان ما رفته رفته بازی را متعادل کردند.
وی افزود: اجازه ندادیم بازیکنان حریف برنامه خود را در زمین پیاده کنند و به یک پیروزی با ارزش دست یافتیم.
خطیبی ادامه داد: تمام مسئولان تبریز به ویِژه شهرداری این شهر می کوشند تیم ماشین سازی به لیگ برتر صعود کند و همین امر سبب شده بازیکنان ما با خیال راحت وارد میدان شوند.
مربی تیم ماشین سازی اضافه کرد: تا پایان این دیدارها هفت بازی دیگر باقی مانده و امکان تغییر در بالای جدول نیز وجود دارد و تیم فجر هم یکی از تیم هایی است که هنوز شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد وتا پایان بازیها باید صبر کرد.
وی در پایان از اینکه برادرش رسول خطیبی سرمربی تیم نتواسته بود در کنفرانس خبری شر کت کند از خبرنگاران عذر خواهی کرد.
تیم فجرسپاسی درهفته سی و یکم مسابقات فوتبال دسته اول کشورعصر دوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز با یک گل مغلوب تیم ماشین سازی تبریز شد.
با پایان یافتن این هفته تیم پیکان با 60 امتیازدر صدر جدول قرارگرفت و شانس خود را برای صعود به لیگ برتر بیشتر کرد، خونه به خونه بابل هم با 52 امتیازدوم است و ماشین سازی با 51 امتیاز در جای سوم ایستاد.
همچنین مس کرمان با 50 امتیاز و فجر سپاسی هم با 49 امتیاز به ترتیب چهارم و پنجم هستند و مس رفسنجان هم با 46 امتیاز در تعقیب تیم فجر در رده ششم است.
در مسابقات فوتبال دسته اول کشور 20 تیم حضور دارند که پس از انجام 38 بازی، سه تیم اول تا سوم جدول به صورت مستقیم به لیگ برتر کشوردر فصل اینده ( لیگ شانزدهم ) صعود خواهند کرد و تیم چهارم لیگ یک هم در یک بازی حذفی (پلی اف) به مصاف تیم دوازدهم جدول لیگ برتراین فصل خواهد رفت تا تکلیف چهارمین تیم صعود کننده به لیگ برتر مشخص شود.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.