ضرورت اجرای سريع شهرك صنعتی اسكو

ضرورت اجرای سريع شهرك صنعتی اسكو

به گزارش جلفا بازار به نقل از خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، رضا رحماني در جريان بازديد از محل مكان يابي شده براي اجراي اين شهرك، اظهار كرد: شهرستان اسكو از ظرفيت ويژه اي براي توسعه صنايع دستي برخوردار است و در كنار آن مردم سخت كوش آن توانمندي بالايي در تلاش براي توسعه شهرستان دارند.

وي افزود: ايجاد شهرك صنعتي در اسكو يكي از خواسته هاي مردم اين شهرستان و در عين حال از ملزومات توسعه اي آن به شمار مي رود كه به رغم پيگيري هاي مكرر و قول هاي مساعدي كه در اين خصوص داده شده بود تا كنون اجرايي شدن آن با وقفه مواجه شده است.

نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو ادامه داد: با توجه به تفاسير و ضرورت هاي موجود انتظار مي رود در فصل جديد مديريت شركت شهرك هاي صنعتي استان كه پيگيري و جديت در كار خصيصه اصلي آن به شمار مي رود، ‌ موضوع شهرك صنعتي اسكو نيز فيصله پيدا كند.

رحماني اضافه كرد: ايجاد اين شهرك همسو با سياست هاي اقتصاد مقاومتي بوده و نقش مهمي در حوزه كارآفريني و اشتغالزايي براي منطقه ايفا خواهد كرد.

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيز در اين بازديد، اظهار كرد: زمين موجود در ۳۶ هكتار مكان يابي شده و اقدامات اوليه مطالعاتي نيز در آن صورت پذيرفته است ولي به دليل مسايل زيست محيطي عمليات اجرايي آن با وقفه مواجه شده است.

سيدمرتضي نيرومند اسكويي افزود: موضوعات مربوط به مسايل زيست محيطي اين شهرك به سازمان حفاظت محيط زيست منعكس شده و سعي مي شود تا در سريع ترين زمان ممكن عمليات اجرايي آن آغاز شود.

وي افزود: احداث شهرك صنعتي در اسكو از تكاليف شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي بوده و تلاش مي كنيم تا نواقص سال هاي گذشته را امسال جبران كنيم.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.