آمادگی ارس برای پذیرایی از موج اصلی گردشگران نوروزی

آمادگی ارس برای پذیرایی از موج اصلی گردشگران نوروزی

سخنگوی سازمان منطقه آزاد ارس اعلام کرد: این سازمان برای پذیرایی از موج اصلی گردشگران نوروزی در دوازدهم و سیزدهم فروردین آمادگی کامل دارد.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، مختار خوش پیمان اظهار کرد: با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی دایر بر مساعد بودن شرایط جوی جلفا و دیگر محدوده های منطقه آزاد ارس در مقایسه با سایر شهرستان ها و مناطق استان در روز طبیعت، خود را برای پذیرایی شایسته از موج اصلی گردشگران نوروزی در دوازدهم و سیزدهم فروردین آماده کرده ایم.
وی گفت: در طول روزهای گذشته ظرفیت تمام هتل ها و مراکز اقامتی منطقه آزاد ارس تکمیل شد و این امر در حالی اتفاق افتاد که ظرفیت اقامتگاه های این منطقه در مقایسه با سال گذشته افزایش 70 درصدی داشته است و این امر بیانگر تثبیت قطبیت ارس به عنوان یکی از مناطق گردشگرپذیر کشورمان در ایام تعطیلات نوروز است.
خوش پیمان افزود: بر اساس ارزیابی تیم پژوهشی استانداری آذربایجان شرقی، منطقه آزاد ارس در نوروز امسال همانند سال گذشته بیشترین میزان رضایتمندی گردشگران در مقایسه با دیگر شهرستان های استان را از آن خود کرده است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس با قدردانی از همکاری اصناف در نوروز 95 با گردشگران گفت: نوروز امسال در سایه همدلی، بازار ارس رونق بیشتری داشت و مطابق اظهار نظر رئیس کمیته نظارت و کنترل بازار ستاد تسهیلات منطقه آزاد ارس تاکنون شکایتی از بازاریان واصل نشده باشد.
وی با اشاره به تغییر رویکرد گردشگران ارس از سفر پیک نیکی به سفر توام با اقامت های شبانه به ارس در ایام نوروز، عملکرد اصولی روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ارس در اطلاع رسانی و معرفی پتانسیل های گردشگری و جاذبه های این منطقه آزاد در رسانه ملی به ویژه شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی و رسانه های تخصصی گردشگری کشور به همراه فعالیت بی وقفه مسئولان سازمان در حوزه های مسئولیت خود را مهمترین عامل این تغییر رویکرد عنوان کرد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.