تکریم مادران و همسران شهدای ارس در روز زن

تکریم مادران و همسران شهدای ارس در روز زن

مدیرعامل منطقه آزاد ارس همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز بزرگداشت مقام مادر و زن با حضور در منزل چند خانواده شهید از مادران و همسران شهدا قدردانی کرد.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، محسن خادم عرب باغی دیشب چهارشنبه با حضور در منزل شهیدان قربان کریمی، بابا محمدی و عمران مولایی ضمن گرامی داشتن یاد و نام این شهیدان و دیگر شهدای منطقه آزاد ارس، به سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) هم اشاره کرد و گفت: مادران و همسران شهدا نقش اساسی در دوران دفاع مقدس داشته‌اند و امروز هم این نقش را به خوبی در جامعه ایفا می‌کنند.
وی افزود: پس از دوران دفاع مقدس و تقدیم هزاران شهید برای آبیاری درخت تنومند نظام اسلامی، امروز نقش مادران و همسران شهدا در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی برجسته است، چرا که این افراد ادامه دهنده راه شهدا محسوب می‌شوند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس اضافه کرد: مادران و همسران شهدا نقش موثری در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه دارند و نباید زحمات این افراد دور از نگاه مسئولان بماند.
عرب باغی اضافه کرد: گذشت و ایثار مادران و همسران شهدا از عزیزترین‌‌های خود که موجب شد امنیت و آزادی برای کشور رقم بخورد، بسیار ارزشمند است و این دیدارها موئد آن است که سازمان منطقه آزاد ارس قدردان این نقش آفرینی همسران و مادران شهداست.
در جریان این دیدار محبوب ابراهیمی مسئول امور ایثارگران سازمان منطقه آزاد ارس ضمن ارائه گزارشی به مدیرعامل، فرآیند بازدید از خانواده شهدای منطقه آزاد در طول سال را تبیین کرد.
پیش تر هم جمعی از معاونان و مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد ارس در گرامیداشت روز مادر و زن با خانواده هفت شهید دیگر این منطقه آزاد بازدید و ملاقات کرده بودند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.