اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی و کنسرت خنده با اجرای حسن ریوندی

اختتامیه جشنواره تئاتر خیابانی و کنسرت خنده با اجرای حسن ریوندی

اجرای برنامه های ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس در نوروز 95 به شانزدهمین روز خود وارد شد.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، امروز پنجشنبه علاوه بر برگزاری برنامه های روتین روزانه، سه ویژه برنامه هم به انجام می رسد.
صبح امروز و بعد از دو مرحله اجرا و داوری آثار سومین جشنواره تئاتر خیابانی ارس، آئین اختتامیه این جشنواره در محل آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور جلفا برگزار می شود. در این آئین برترین آثار این جشنواره معرفی و مورد تجلیل قرار می گیرند.
همچنین همزمان با سالروز تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ساعت 21 امسب برنامه نورافشانی در جلفا و دیگر محدوده های منطقه آزاد ارس برگزار می شود.

در اجرای کنسرت ها وجنگ های شادی نوروزی نیز امشب آخرین برنامه از این سلسله برنامه های برگزار خواهد شد. حسن ریوندی شومن و کمدین معروف کشورمان در ساعت 21 امشب در محل آمفی تئاتر پارک کوهستان جلفا کنسرت خنده را اجرا می کند.
از دیگر برنامه های نوروزی جلفا که امروز برگزار می شود می توان به برنامه های تفریحی ورزشی مانند بالن سواری، زیپ لاین، بیلیارد، کارتینگ، اسب سواری در کمپ عشایر، پینت بال اشاره کرد.
نمایشگاه های صنایع دستی و مجسمه های مومی مشاهیر که به ترتیب در مجتمع آراز و مجتمع تجاری فرهنگی مشاهیر دایر است، امروز هم میزبان گردشگران علاقه مند به این شاخه های هنری است.
دیدار با خانواده های معظم شهدا و برگزاری نماز جماعت در پارک ها و مراکز پربازدید جلفا نیز در برنامه های نوروزی امروز جلفا پیش بینی شده است.
ویژه برنامه های گروه سنی کودک و نوجوان نیز امروز در جلفا به انجام می رسد. جنگ شادی ویژه کودکان، مسابقه قرآن بخوان و جایزه بگیر و اجرای برنامه فرهنگی و هنری با استقرار تریلی شادی از جمله این برنامه هاست.
در خداآفرین هم علاوه بر برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی و تفریحی مانند قایقرانی، والیبال ساحلی و اسب سواری، نمایشگاه صنایع دستی و کمپ عشایر هم برپاست.
در نوردوز نیز نمایشگاه های صنایع دستی و سوغات محلی و همچنین جشنواره عشایر دایر است و گردشگران نوروزی این محدوده از منطقه آزاد ارس می توانند از این برنامه ها استفاده کنند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.