زوج گردشگر آرژانتینی در گناوه: ایران از امنیت خیلی خوبی برخوردار است

زوج گردشگر آرژانتینی در گناوه: ایران از امنیت خیلی خوبی برخوردار است

یک زوج گردشگر خارجی از شهر بوئنوس آیرس آرژانتین در سفر نوروزی خود به ایران در بندر گناوه گفتند: در سفرهای انجام شده در شهرهای ایران مشکلی در زمینه امنیت مشاهده نکردیم و این کشور از آرامش و امنیت خیلی خوبی برخوردار است.
[زوج گردشگر آرژانتینی در گناوه: ایران از امنیت خیلی خوبی برخوردار است]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا باریارا و داریو روز پنجشنبه اظهار داشتند: در ایران بخصوص شهر گناوه که شلوغ و گردشگر زیادی وارد آن شده فکر می کردیم امنیت وجود ندارد درحالی که چنین چیزی مشاهده نکردیم.
باریارا گفت: در آرژانتین در شب خیلی نمی توان به راحتی پیاده روی کرد اما در شهرهای ایران با خیال آسوده و آرامش کامل پیاده روی می کنیم و عالی است.
وی با بیان اینکه با همسرم بصورت پیاده و با خودروهای عبوری مسافرت می کنیم ، اظهار کرد: مسافرت کردن در ایران را خیلی دوست داریم.
این گردشگر خارجی که به شهرهای تبریز، قم، اصفهان و شیراز سفر کرده ، گفت: علاقه زیادی به سبک و سنت های ایرانیان بخصوص نوروز باستانی این کشور داریم.
وی ادامه داد: خانواده های ایرانی زیادی را در شهر گناوه مشاهده می کنم که دور هم هستند و عکس می گیرند و خیلی برایمان جالب و زیبا است.
آنان گفتند: گناوه بندری زیبا با ساحل بی نظیر در کرانه خلیج فارس و مردمان میهمان نوازی دارد که این موارد را به هموطنان در مورد این ویژگی ها برای ترغیب به ایران بازگو خواهیم کرد.
این زوج گردشگر در کمپ مدیریت ساحل شهرداری گناوه استراحت و از آنان به نحو شایسته پذیرایی شد.
شهر گردشگری گناوه در شمال استان بوشهر در ایام تعطیلات نوروز پذیرای جمعیت بی شماری از اقصی نقاط کشور شده است.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.