گسترش فولاد تبریز با چهار گل ذوب آهن را شکست داد

گسترش فولاد تبریز با چهار گل ذوب آهن را شکست داد

تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاه های کشور در یک بازی برتر و تهاجمی با تحمیل چهار گل، ذوب آهن این تیم اصفهانی را شکست داد.
[گسترش فولاد تبریز با چهار گل ذوب آهن را شکست داد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، این بازی روز پنجشنبه از ساعت 15 و 30 دقیقه و در حضور بیش از دو هزار نفر تماشاگر مشتاق تبریز آغاز شد و تیم گسترش فولاد تبریز در حالیکه با نتیجه سه بر یک در نیمه نخست بازی از حریف خود عقب افتاده بود، با نتیجه 4 بر سه مقابل تیم قدرتمند ذوب آهن به برتری دست یافت تا برتری فنی و تاکتیکی خود را به رخ میهمان بکشد.
نیمه اول این بازی با بازی محتاطانه اما رو به جلوی هر دو تیم پیگیری شد و در دقیقه ششم بازی، تیم ذوب آهن روی تعلل مدافعان تیم تبریزی توسط احسان پهلوان به اولین گل خود دست یافت، در ادامه و در دقیقه 37 بازی در حالیکه توپ از خط عرضی دروازه به بیرون رفته بود توسط کاوه رضائی مهار شد و این توپ منجر به گل دوم ذوب آهن در دقیقه 37 توسط مهدی مهدی پور شد.
در ادامه نیمه اول تیم گسترش فولاد بر حملات خود افزود و در دقیقه 43 صاحب یک ضربه پنالتی شد که این ضربه لئوناردو پیمنتا توسط دروازه بان حریف مهار شد.
در نیمه دوم گسترش فولاد بازی سراسر تهاجمی و تاکتیکی را در دستور کار خود قرار داد و در دقیقه 50 توسط سید محسن حسینی روی ضربه سر صاحب دومین گل خود شد.
محمد ابراهیمی که بهترین بازیکن این روزهای گسترش فولاد است در دقیقه 77 از روی نقطه پنالتی و در دقیقه 87 با شوت مهار نشدنی سومین گل خود و چهارمین گل گسترشی ها را به ثمر رساند.
قضاوت این بازی عهده محمدرضا اکبریان با کمک های حمزه علی سلیمی و علی اکبر نوری بود که در طول بازی به مگنو باتیستا، لئوناردو پیمنتا و سیامک کوهنورد از گسترش فولاد تبریز و هادی محمدی و احمد کامدار از ذوب آهن اصفهان کارت زرد نشان داد.
قاضی این میدان در دقیقه 18 فراز کمالوند را به دلیل اعتراض از زمین بازی اخراج کرد.
گسترش فولاد تبریز با این برد دلچسب جمع امتیازات خود را به عدد 34 رساند و ذوب آهن اصفهان در امتیاز 38 باقی ماند.
آبی های تبریز در هفته 25 لیگ برتر در تبریز میزبان راه آهن تهران هستند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.