تراکتورسازی 3 امتیاز حساس را از چنگ سایپا درآورد

تراکتورسازی 3 امتیاز حساس را از چنگ سایپا درآورد

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز 3 امتیاز دیدار حساس دیدار با سایپا را از آن خود کرد تا به رتبه پنجم جدول رده بندی صعود کند.
[تراکتورسازی 3 امتیاز حساس را از چنگ سایپا درآورد]

به گزارش جلفا بازار به نقل از ایرنا، تیم فوتبال سایپای تهران عصر امروز (پنجشنبه) در دیداری حساس از هفته بیست و چهارم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه دستگردی میزبان تراکتورسازی تبریز بود و در نهایت یک بر صفر شکست خورد.
جایگاه دو تیم در جدول رده بندی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کنند و همچنین جدال تفکرات مجید جلالی و امیر قلعه نویی که همواره زیبایی های خاصی دارد بر حساسیت های این دیدار افزوده بود.
در نیمه نخست که بازی فیزیکی و درگیرانه از سوی هر دو تیم در دستور کار قرار داشت، تراکتورسازی عملکرد خوبی از خود نشان داد و در دقیقه هجدهم با حرکت انفرادی «سروش رفیعی» و ضربه تمام کننده «شاهین ثاقبی» به گل دست یافت.
در نیمه دوم، شاگردان مجید جلالی در تیم سایپا با اتکاء به حرکات مهدی ترابی از جناح چپ به دنبال گل تساوی بودند و تراکتورسازی نیز علاوه بر حفاظت از دروازه خود، به ضد حملات دل بسته بود.
در نهایت تک گل شاهین ثاقبی، سند برتری تراکتورسازی را امضاء کرد تا نماینده پرهوادار تبریز به روند مثبت خود از زمان انتصاب امیر قلعه نویی به جای تونی اولیویرا ادامه دهد.
تراکتورسازی با کسب این پیروزی 38 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به ذوب آهن در رتبه پنجم ایستاد تا امیدهای خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا افزایش دهد و سایپا نیز که چند هفته ای است نتایج خوبی نمی گیرد، 35 امتیازی باقی ماند.
* ترکیب سایپا:
حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی، روزبه شاه علیدوست، مجید ایوبی، علی زینالی، غلامرضا رضایی (علی قلی زاده)، ابراهیم شکوری، ماهان رحمانی (میلاد میداوودی)، مهدی ترابی، حامد شیری و مسعود ابراهیم زاده(مجتبی رمضانی)
* ترکیب تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، الکساندر کارلوس، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی(ایوب کلانتری)، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، سعید آقایی، مهدی کیانی و فرزاد حاتمی

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.