عنوان هنرپرورترین منطقه آزاد ایران شایسته ارس است

عنوان هنرپرورترین منطقه آزاد ایران شایسته ارس است

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد ارس گفت: عنوان ارزشمند «هنرپرورترین منطقه آزاد ایران» شایسته منطقه آزاد ارس است.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، یوسف داداش زاده در آیین اختتامیه سومین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس در آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور جلفا با تمجید از برگزاری شایسته این دوره از جشنواره تئاتر خیابانی گفت: آرزو می کنم همان طور که ارس صنعتی ترین، گردشگرپذیرترین و سرمایه پذیرترین منطقه آزاد ایران است، عنوان هنرپرورترین نیز به جمع عناوین ارزشمند ارس افزوده شود.
وی برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی ارس و برنامه های فرهنگی و هنری متنوع دیگر در طول سال را بسترساز تحقق این مهم دانست و اضافه کرد: با اتحاد و همدلی می توانیم این افتخار را نیز به دیگر افتخارات ارس اضافه کنیم.
قائم مقام ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد ارس با تاکید بر اینکه زبان هنر زبانی گویا و نافذ است، ابراز امیدواری کرد، ادوار آینده جشنواره تئاتر خیابانی ارس به عنوان یکی از زمینه های انتقال سهل پتانسیل های این منطقه آزاد، به صورت ملی و بین المللی برگزار شود.
سومین دوره جشنواره تئاتر خیابانی ارس با شرکت 47 گروه هنری و راهیابی 11 اثر به مرحله نهایی داوری از شهرستان های جلفا، مرند و تبریز، در ایام تعطیلات نوروز 95 در مرکز منطقه آزاد ارس برگزار شد.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.