صدای زنده یاد پاشایی و عبداللهی در جلفا پیچید

صدای زنده یاد پاشایی و عبداللهی در جلفا پیچید

همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران و در اجرای سلسله برنامه های نوروزی منطقه آزاد ارس، حسن ریوندی کمدین و طنزپرداز سرشناس کشورمان که به بمب خنده ایران معروف است به اجرای کنسرت خنده پرداخت.
به گزارش جلفابازار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد ارس، در این کنسرت حسن ریوندی بیش از یک ساعت بدون توقف و به صورت رودررو با حاضران، در آمفی تئاتر پارک کوهستان به اجرای برنامه خود پرداخت و باعث رقم خوردن لحظات سرگرم کننده ای برای گردشگران نوروزی منطقه آزاد ارس و ایجاد نشاط و هیجان در بین آنان شد.
در این کنسرت ریوندی هنر بداهه گویی و استندآپ کمدی خود را به نمایش گذاشت و بارها باعث خنده و شادی تماشاگران شد.
تقلید صدا و خوانندگی، بخش دیگری از برنامه های این کمدین در کنسرت جلفا بود. تقلید صدای خوانندگان سنتی مانند شهرام ناظری و خوانندگان پاپ به ویژه در گذشتگانی مانند مرتضی پاشایی و ناصر عبداللهی حس خوبی به گردشگران نوروزی ارس و ارسوندانی داد که در محل اجرای کنسرت حضور داشتند.
جوک و لطیفه گویی هم از بخش هایی بود که مورد استقبال حاضران قرار گرفت. جالب اینکه حسن ریوندی در لابلای تعریف لطیفه و یا تقلید صدای خوانندگان و شخصیت های کارتونی، نکات اخلاقی و اجتماعی را با زبان و لحن دلنشینی یادآور می شد که می تواند الگوی دیگر کمدین ها باشد. او در انتهای اجرای برنامه اش با مجری هم شوخی کرد.
قبل از اجرای کنسرت خنده و شوخی ریوندی به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران مراسم نورافشانی باشکوهی برگزار شد. یک گروه تردست و شعیده باز هم به اجرای برنامه خود پرداختند.

کپی رایت © 2019 جلفابازار. حقوق انتشار محفوظ است.